Wpis z mikrobloga

@Dzonzi: Nie no, póki nie przejdziesz całej gry to nie wiesz czy naprawdę ci się spodoba, tylko później jak już ją przejdziesz, to w zasadzie po co później jeszcze ją kupować? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie chcę tutaj wchodzić w dyskusję na temat piractwa, ale jak sprawdzasz już, którą masz wersję to chyba coś trochę pograłeś?
@Dzonzi: @Izaro: No przecież w dwie godziny to jednak się nie przejdzie całej gry, nawet jak jest się speedrunerem ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

W dwie godziny można tylko:

1. Sprawdzić czy gra nie będzie się ścinać jak pokaz slajdów na komputerze
2. Sprawdzić jakie są podstawowe założenia gry
3. Sprawdzić jaka
@Izaro: @Fireon: pobieram już wstawkę FitGirl 22 gb z dwoma dodatkami i nowym paczem. I jeszcze przycebuliłem na koncie na catshare więc muszę czekać do północy żeby pobrać ostatni part XD

160 zł to jedna trochę za dużo, nawet dla mnie. Tak samo było przecież z andromedą. #!$%@? cenę 200 zł za taką gównianą grę i pewien ziomek musiał mi aktywować tryb offline, bo też bym nie pograł
@Dzonzi: ehh to co ci szkodzi poczekać kilka miesięcy żeby gra potaniała? Głupie wymówki.

Ja też tylko na PS4 kupuje, ceny nowych gier to zazwyczaj 250 złotych, ale nie biorę na premierę (poza Wieśkiem i Dark Souls 3 GOTY). Czekam zazwyczaj na jakąś promocję i jakoś nie płaczę, ot trochę lipa tylko, że nie mogę grać na premierę, ale choć jestem przynajmniej fair.
@MrKrisBas: wersja aplikacji 1.03 wersja regulacji 1.03, nie ma żadnych nazw to faktycznie nie mam dodatków.

@Fireon: ale z drugiej strony producent też nic nie straci, bo gdyby nie było cracka to i tak bym jej nie kupił, więc i tak by na mnie nie zarobił.
@Dzonzi: No nie do końca, bo jakbyś naprawdę chciał spróbować to byś szukał używki, czekał na promocję lub kupił poprzednią o wiele tańszą część serii.

Nie mam jakiejś strasznie negatywnej opinii o piractwie, ale jednak jak człowiek jest już dorosły i zarabia, a nadal ucieka się do piractwa chociaż ma wiele, wiele, wiele innych legalnych i przede wszystkim moralnych sposobów na sprawdzenie gry... no to trochę wstyd ( ͡° ʖ
@sprewell: via iOS i wszystko jasne. Ludzi nie stać na gry na steamie, tak trudno to zrozumieć? Poza tym, dostanie okrojoną wersję bez multi. Piracę, i jak gra rzeczywiście mi się spodoba, kupuję ją. Ba, gdybym nie "kradł", kupił bym mniej gier niż bez piracenia. I nie mów że kupowanie na jakimś G2A jest rozwiązaniem, gdzie pewnie większość to klucze z kradzionych kart kredytowych. A 200zł za grę, to dla niektórych
@kocio: nie wiem ile masz lat i jak pojmujesz otaczajacy nas swiat jesli zaczynasz od tego ze pisze z ajfona. I wszystko jasne? Co jest jasne? Ze mnie na gry stac? No stac, jakby nir bylo to bym na rowerze jezdzil. Pamietaj jedno - gry to dobro luksusowe, jak cie nie stac to albo czekasz rok na promocje albo nie kupujesz w ogole. jesli producent chcialby dac ci demo do sprawdzenia
@sprewell: No po iOS widać, najedzony głodnego nie zrozumie, ale gry towarem luksusowym? Jeśli coś nie jest niezbędne do życia zaraz ma być luksusem? Serio? Może jeszcze powiesz, że samochód to luksus, bo przecież wszędzie komunikacją dojedziesz. To primo, a drugo; dzięki piractwu kupiłem więcej gier niż gdybym nie kradł. Więc co jest lepsze dla twórców? To że spiraciłem pierwszego dark souls czy men of wara a następne pierdylion części już