Wpis z mikrobloga

#rozdajo Witam, postanowiłem objąć opieką trenerską i dietetyczną online 1 lub więcej użytkowników (zależy ile plusów) którą wybiorę/wylosuję spośród plusujących ten wpis
tu ostatnia przemiana, z której jestem bardzo dumny, https://www.wykop.pl/wpis/24004813/troche-wstydze-sie-dodawac-ze-swojego-konta-i-mial/ nie każdemu się udaje, ale prawie.
Pluśnij i obserwuj tag już dziś #fortheworldtrenuje - może uda się kogoś namówić na wstawianie swoich przemian.
a i łatwiej mi będzie jak napiszesz w komentarzu "dlaczego?"
warunek: brak chorób uniemożliwiających treningi, nadwaga max 20-30 kilo, do dyspozycji kilka godzin w tygodniu
#silownia #rozowepaski #niebieskiepaski #zadarmo
f.....d - #rozdajo Witam, postanowiłem objąć opieką trenerską i dietetyczną online 1 ...

źródło: comment_C52hpnyCujh5qsPNscI9HqFCczy1bhpL.jpg

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
@fortheworld: nie wiem czy się przebije. 6-8 kg do zrzucenia. Ćwiczę regularnie, basen, joga, rower. W sumie odzywiam się tez w miarę dobrze, ale waga stoi w miejscu. Brak wsparcia z jakiejkolwiek strony. Chcialam isc do dietetyka, zeby profesjonalista mi powiedzial co robie nie tak, ale zostalam lekko mówiąc wyszydzona ze strony bliskich. W zwiazku z powyzszym sama ze sobą nie do konca czuję sie dobrze :/
  • Odpowiedz