Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#sympatia #podrywajzwykopem #rozowepaski
Niedawno poznałem fajną dziewczynę przez sympatię, spotkaliśmy się już kilka razy i było super, wspólne tematy rozmowa się dobrze kleiła itp. No i z wyglądu jak dla mnie ogromny plus. Pisząc czy rozmawiając ewidentnie daje znać, że jest zainteresowana, ale tak ostrożnie niczego nie deklarując. Od kiedy się spotykamy nie logowałem się na sympatię (bo i jakoś dużo czasu tam nie spędzałem, nie najlepiej mi szło nawiązywanie tam znajomości), w sumie zaangażowałem się w tę znajomość to nawet nie myślałem żeby tam wchodzić. I po zalogowaniu się widziałem, że ona jest online - przyznam że mnie to mocno zdziwiło, ale stwierdziłem że może to może taki przypadek jak u mnie. Ale zacząłem co jakiś czas się logować, tylko żeby to zweryfikować i ona praktycznie ciągle jest online. Pierwsza myśl że pewnie ciągle do niej jakieś chady zagadują i pewnie się umawia na kolejne spotkania. Przyznam że mnie to zdemotywowało, teraz myślę o tym że w każdej chwili mogę usłyszeć "sorry ale to nie to - w domyśle znalazłam lepszego"

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling

Co o tym sądzić?

  • Szuka kolejnego gacha 61.7% (37)
  • Nie przejmować się 38.3% (23)

Oddanych głosów: 60

  • 4
@AnonimoweMirkoWyznania: przestań, ona może mieć takie same wątpliwości jak Ty. Nie zachowuj się jak dzieciak, któremu dziewczyna nie zrobiła pierścionka z kwiatka tylko postaw sprawę jasno, powiedz jej o tym, ale też żeby nie zabrzmiało to tak, żeby czuła się osaczona, że nie ma wyboru, że musi. Tylko może zagadaj coś w formie żartu 'jak tam randki z sympatii' nie kłam przede wszystkim, bądź szczery,, ale też nie bądź przesadnie zainteresowany