Wpis z mikrobloga

@szczotkadokiblazadlugie: To jest mój idol? xDD Po prostu lubię go oglądać, i możesz odpalić cygaro, ale on ze swojego życia pewnie będzie bardzo zadowolony, chociaż ma krew na rękach to nigdy za to nie odpowiedział, życie miał ciekawe i jeszcze dorobił się milionów. Urban jest k------o inteligentny (co nie znaczy, że moralnie dobry).
  • Odpowiedz
@n_lv_fur_plnd: Żołnierze Wyklęci i Powstańcy to ucieleśnienie poświęcenia. Moralne wyżyny. Gdyby dresiki wprowadzały ich wartości w życie, na betonowych osiedlach, byłoby jak w niebie.
@MarianoaItaliano

- z dużą dozą prawdopodobieństwa, zapobiegł inwazji na Gruzję
- stworzył Muzeum Powstania Warszawskiego
- prowadził konsekwentną politykę zagraniczną, organizując kraje
  • Odpowiedz
chyba zasługą dla pisu... gdyby nie zginął pis nie rządził by teraz


@marianoitaliano: Ale bzdura, to czemu pis nie wygral parlamentarnych w 2011 gdy to byla swieza sprawa i wiecej sie o niej mowilo?
  • Odpowiedz
@informatyk15000k: a tak z ciekawości. Jak wydedukowałeś, że szacunek dla ludzi, którzy zostawili wszystko, swoje rodziny, marzenia i codzienne sprawy, by oddać swe życie dla idei, ma cokolwiek wspólnego z dresiarstwem. Umiesz mi to wytłumaczyć? Bo widzę tu tylko prostacki, wypokowy schemacik dla ćwierćinteligentów. Tak BTW: skończyłem dwa kierunki studiów, a dres ostatni raz miałem na wuefie w LO. Całym sercem kocham tych ludzi za to co potrafili zrobić, ile
  • Odpowiedz