Wpis z mikrobloga

@wuut: Szybki dojazd tramwajem, z autobusami różnie, bo na głównej ulicy wiodącej do WPP (Strzegomska) dzień w dzień tworzą się korki. Jak znajdziesz mieszkanie gdzieś blisko, np. na Szczepinie czy Popowicach, to super. Można też łatwo dojechać rowerem z Muchoborów czy Nowego Dworu. Bardziej patrzyłbym w przypadku pracy w WPP czy hajs się zgadza niż na dojazd.
@wuut: może być trochę lipnie z gastronomią. Dojazd spoko, jest ładna ścieżka rowerowa no i pewnie nie będzie problemów z parkingiem jeśli będziesz chciał dojeżdżać samochodem
od jakiej kwoty powinienem rozważać zatrudnienie? :D


@wuut: To od Ciebie zależy, czy masz mieszkanie czy chcesz wynająć (sam czy ze współlokatorami), ile wydajesz na życie, imprezy etc., ile chciałbyś odłożyć, ile w branży płacą...
@Wozyack: znaczy jestem świadom jakie są stawki itd, po prostu myślałem że tutaj jakieś specjalne wymagania związane akurat z położeniem firmy xd

@KaznodziejaNowejEry: dzięki kolego, trochę mnie uspokoiłeś ;) bo na mapach google to słabo wygląda xd
@wuut: Ja pracuję na WPP (swoją drogą też przeniosłem się z innego miasta), wynajmuję mieszkanie na Szczepinie - od wyjścia z domu do wejścia do pracy mam 15-20 minut. Nigdy nie miałem tak dobrego dojazdu. Po Legnickiej co 5-10 minut jeździ autobus, poza tym tramwaj 23 ma pętlę na WPP, więc z centrum tez dojedziesz. Problem mają w mojej firmie ludzie, którzy chcą jechać Strzegomską w stronę Muchoboru, tam jest korek