Wpis z mikrobloga

mirki z #motocykle szukam kasku:
- cena: 1200-2000zł (powiedzmy, że do 2100 podciągnę jak będzie trzeba)
- zapięcie DD
- BRAK blendy

Naprawdę wymagam tak dużo? -.- Z tego co widzę to AGV odpada, Airoh odpada, HJC - po tym co mam obecnie jakoś mnie nie przekonuje i boję się wydać więcej na tę firmę.. (bo tu raczej celowanie w RPHA 11).
Może wpadł ktoś na coś ciekawego i może podrzucić?
  • 58
  • Odpowiedz
@gerard-kowalski: teraz jest wersja bez daszka, chyba w roznych malowaniach. Zreszta, wersje z daszkiem mozesz brac to sie odkreca w 15 sekund. Kask jest mega lekki, pole widzenia to bajka, mozna kupic akcesoryjna ciemna szybe.
  • Odpowiedz
  • 0
@Ostasz kupiłem go w zimie i jak do tej pory niecałe 1,5kkm w nim zrobiłem. Póki co jestem zadowolony. Nie wiem tylko jak sprawdza się z goglami, bo nie miałem okazji jeszcze. Jedyne co może lekko drażnić, to w momencie uchylenia szybki (na pierwszy ząbek) zaczyna wiać mocniej niż miałem w Skylinie.
  • Odpowiedz
@WiewiurPL: Jest brany pod uwagę. Zresztą.. na razie tylko się rozglądam.. Jak poczytam komentarze, opinie (też ludzi tutaj) to wtedy będe wiedział co chcę przymierzyć i kupie to co dobrze będzie leżało na łbie :) Shoei i HJC oczywiście znam a pytanie odnośnie czegoś, co może jest mniej znane.. :)
  • Odpowiedz