Wpis z mikrobloga

zawsze mnie zastanawia czemu ludzie bawią się w jakieś gównomlmy, zamiast po prostu kupić dany produkt hurtowo/w Chinach i sprzedawać za pośrednictwem


@RandomowyPseudonim: @tRNA: MLM to piramida finansowa udająca działalność handlową, a to oznacza, że MLMy nie mają nic wspólnego ze sprzedawaniem.

Obecność produktu w MLMach to element maskujący oszustwo. A opowiadanie o: sprzedawaniu, klientach, biznesie itp. to zakłamana retoryka oszustów, która ma zaciemnić prawdziwy charakter przedsięwzięcia.

1. ofiara jest
@JanuszKarierowicz: Dosłownie dzisiaj kumpel z pracy (naprawdę spoko gość) opowiadał właśnie o futurenecie i próbował wciągnąć w to innych. Ponoć znajomy jego znajomego mieszka w Niemczech, siedzi w tym już jakiś czas i ponoć w ostatnim roku zarobił 100 000 dolarów xD Niestety, naprawdę fajni ludzie z powodu obietnicy bogactwa dają sobą tak mocno manipulować i wciskać kity. Chcesz zostać milionerem? Nic prostszego. Kup u nas swój własny kupon milionera,
@Dorogon:
To jest właśnie taka broń ostateczna mlm - jakiś bardzo niewielki % ludzi dochodzi tam do pieniędzy, a kilka osób siedzących najwyżej ma z tego faktycznie hajsu jak lodu. Trzeba więc mieć "zimną głowę" i pamiętać, że dzieje się to kosztem tysięcy innych ludzi. Sam znam dwóch gości, którzy zaszli bardzo wysoko swego czasu w struktury jakiegoś mlmu i o ile dobrze kojarzę to zdążyli z całą tą "elitą" już
@JanuszKarierowicz bawi mnie to całe mlm. Niemniej jednak jeden z moich znajomych, który wkręcił się w to dobre 3,4 lata temu, co ciekawe - nie wysyłając natretnych wiadomości ani nawet nie spamującymi na fb swoim znajomym, zarabia na tym HAJS. Ma nowego Opla insygnie w leasingu, oststnio wrzucił zdjęcie z kontraktem na 60k, na wakacje wozi się na Lanzarote, nosi dobre ciuchy, więc rozumiem że tyle zarobił i co jakiś czas wrzuca
@JanuszKarierowicz: Se chłopaki webinara zapuściły ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kiedyś trochę działałem w tym. Produkt finansowy Scandia, a potem epizod z dżemami. Ludzie z kręgów tylko o tym nawijali, a gadka co tam słychać, jak zdrówko to tylko taki ocieplacz rozmów był. Kokosów nie zbiłem, bo nie miałem wytrwałości by od razu robić ludziom sprzedaż, a jak nie to wcisk. Znajomy, który mnie w to wkręcił działał
Niemniej jednak czegoś te wcześniejsze doświadczenia mnie nauczyły

@dr_gorasul: No chyba jednak niczego nie nauczyły. Potwierdzasz, że zostałeś naciągnięty przez oszustwo MLM i jednocześnie piszesz:

Dlatego nie hejtowałbym do końca tych mlmów


Przyjmij do wiadomości, że jeżeli coś jest MLMem to jest oszustwem. Nie zbiłeś kokosów, bo nie miałeś prawa zbić. To ty byłeś źródłem pieniędzy dla oszustów.

Oszustwo MLM Novision i jego pseudoprodukt finansowy Skandia:

majdan79

05.07.11

Zostalem zaproszony przez
Przyjmij do wiadomości, że jeżeli coś jest MLMem to jest oszustwem


@renalum: A i tu kolego rzucasz tezą której nigdy nie udało Ci się obronić.
Co do zasady piramidy finansowe to zło - tu się zgodzę.
Ale z systemu MLM korzysta np. Avon w swoim systemie sprzedaży kosmetyków. Czy to oznacza, że same kosmetyki są #!$%@??

Do dziś nie odpowiedziałeś mi na pytanie, którym męczyłem Cię na mikroblogu, czemu uważasz urządzenie
@JanuszKarierowicz: czy jest jakiś bezpośredni związek tych baniek MLMowych z kołczami czy to tylko mi się wydaje, że kołcze w taki sposób wkręcają ludzi żeby później kolega od MLMów przejął takiego klienta gotowego na wszystko wierząc w wirtualne zyski? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ta twoja chora krucjata (choć popieram zwalczanie piramid) prowadzi cię na manowce. Tracisz kontakt z rzeczywistością i forsujesz bardzo kategoryczne sądy, przez co tracisz na wiarygodności.


@staryhaliny: Zupełnie jakbym czytał kolejny komentarz MLMowego dystrybutora z wypranym mózgiem.

Wytnijmy Avon, wstawmy Herbalife:

Ale z systemu MLM korzysta np. Herbalife w swoim systemie sprzedaży suplementów diety. Czy to oznacza, że same suplementy są #!$%@??


To klasyczny chwyt retoryczny mlmowego trolla. Próba odwrócenie uwagi
@renalum: jesteś mistrzem jałowych dyskusji i #!$%@? argumentów.

poprosiłem cie, po raz kolejny, o argument przeciwko urządzeniu thermomix, a ty e pierwszym zdaniu stosujesz argumentum ad personam - atakujesz mnie osobiście, zamiast odnieść się do sedna.

mogę dostać wreszcie jakieś argumenty?!?