Wpis z mikrobloga

@AlexR powiedział, że mu się znudziła. Dosyć bolesne, ale wydaje się szczere. Może nie mieć nic na boku, ale na pewno ma zamiar szukać. W sumie dobrze, że zostawił opke (w dłuższej perspektywie) , choć trochę brutalnie dla niej.
  • Odpowiedz
@MangoZjem: Szczerze Ci powiem, że zazwyczaj takie rozstania wychodzą tylko na plus w dłuższym okresie, możesz jeszcze tego nie widzieć ale koleś zrobił Ci przysługę bo nie będziesz się musiała męczyć pare lat przed rozstaniem a pewnie byłoby coraz gorzej z roku na rok. A tak życie stoi przed Tobą i znajdziesz kogoś fajnego :)
  • Odpowiedz
  • 0
@MangoZjem podobnie here po 2 i pół miesiąca tak jak by przeszło z tym że zostałem bez wyjaśnień . Dla niektórych nawet jak będziesz codziennie robić nowe rzeczy razem to i tak się znudzą bo ileż można coś nowego robić :D
  • Odpowiedz
@MangoZjem: najpierw piszesz poradniki jak zostać #wygryw i być w trwałym związku a po kilku dniach oznajmiasz, że niebieski Cię zostawił bo nie masz pasji(o których wielokrotnie pisałaś w swoich pseudoporadnikach). Naprawdę myślisz, że uwierzę? Nie mówiąc już o podkreślaniu że granie w gry i malowanie się to nie pasje
  • Odpowiedz
@MangoZjem: Twoja historia przypomniała mi o pewnym zdarzeniu w moim życiu. Też kiedyś zostałem odtrącony przez kobietę, strasznie mnie to sponiewierało, a co najgorsze w tym to było to, że jeszcze przez jakiś czas musiałem z nią mieszkać. Oczywiście próbowałem jej pokazać jaki jestem wartościowy, jakie mam pasje i fantazje. Zapisałem się na kurs sklejania modeli, rysowałem węglem, zacząłem trochę ćwiczyć, ale ona miała mnie za nic, traktowała mnie jak powietrze,
  • Odpowiedz