Wpis z mikrobloga

sie specjalnie dla niego malowalam

@MangoZjem: A mirko od zawsze karmi mnie opinią, że różowe malują się dla siebie, ewentualnie dla innych kobiet, ale nigdy przenigdy dla facetów. Ciekawe gdzie leży prawda.
  • Odpowiedz
@MangoZjem: granie w gry i malowanie to nie pasje xD


Ja tam bym chciał żeby moja dziewczyna grała ze mną w gry, ale nie licząc tego ze nie mamy wspólnych pasji jest taka super ze nie mogę narzekać.
  • Odpowiedz
  • 0
@MangoZjem A z ciekawości czym on się interesował? Malarstwem impresjonistycznym? Filozofią grecką? Lubił czytać Heideggera? Czy może standardowe sport, polityka.
  • Odpowiedz
@MangoZjem: specjalnie dla niego malowałaś ? grałaś z nim w gry? a co dla siebie robiłaś tak z ciekawości zapytam? nie chce być wredny, rozumiem twój ból, no ale warto się zastanowić nieco nad tym ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@MangoZjem: No, ale to nie jest żadne hobby, to zahacza po prostu o specjalistyczną wiedzę, która jest konieczna do zawodu. To co, ja miałbym go wyzywać od nudziarzy i ludzi bez zainteresowań, bo nie mógłbym porozmawiać o operatorach kreacji i anihilacji, tensorach metrycznych lub choćby o analizie zespolonej? Jeżeli sam się nie interesował czymś poza IT, to też nie jest zbyt interesującą osobą.
  • Odpowiedz