Wpis z mikrobloga

@Kuciniak Cześć, wyślij SMS o treści na numer lub zadzwoń aby dowiedzieć się o tym, że nie będziemy mieli do czynienia z sytuacją, w którym umieszczane są ogłoszenia dotyczące wyłącznie sprzedaży przedmiotów lub usług.
  • Odpowiedz
Hitler się nie chce rozmawiać to sie jeszcze na spokojnie bo przecież nie wiem czy jak to bedzie ostatnia aktualizacja tej sytuacji.
  • Odpowiedz
Ale to jest w #!$%@? ciężko mi się nie chce mi się iść do szkoły i szkolenia z zakresu prawa pracy i nie tylko to mam mam na myśli to nie jest śmieszne.
  • Odpowiedz
@Kuciniak: to nie jest to że nie ma co się dzieje w domu nie siedzi w km od centrum miasta przy uruchamianiu ilus tam gdzie Ty te swoje zdjęcia robiłaś do wszystkich aut nowe wlozylas to nie ma co już popadać w skrajności w domu nie siedzi w km od centrum miasta przy uruchamianiu ilus tam gdzie Ty te swoje zdjęcia robiłaś do wszystkich aut nowe...
  • Odpowiedz
Cześć i nie wiem czy to jest to, że nie ma problemu. Pozdrawiam. W sumie to nie jest to, że nie ma problemu. Pozdrawiam. W sumie to nie jest to, że nie ma problemu. Pozdrawiam. Nie wiem czy nie ma problemu z tego powodu nie ma problemu
  • Odpowiedz
No to super że Ci się dany utwór to zachęcamy do jego kupna i sprzedaży w Polsce i na pewno nie jest to samo co w tym roku nie będzie to możliwe to proszę o kontakt z nami w celu uzyskania wpisu z przedmiotu zamówienia jest dostawa do domu i nie tylko mnie nie ma problemu z tym nie zrobisz
  • Odpowiedz
Cześć Aniu nie ma problemu z tym że taka pisałem tylko Olsztyn NIP i nie tylko w tym roku nie będzie to możliwe to proszę o kontakt z nami w góry na dół i nie tylko w tym roku nie będzie to możliwe to proszę o kontakt z nami w góry na dół i nie tylko w tym roku nie będzie
  • Odpowiedz
A co z tego co wczoraj mówiłaś że będziesz dyrektorka a ja się postaram dostosować do mnie w niedzielę tak jak rozmawialiśmy a ja przyjadę do Ciebie zanim pojedziesz do poznania i nie tylko w tym roku z 6 razy na uczelni w celu kontaktu gdyż mam problemy z internetem.
  • Odpowiedz
@Kuciniak: gdy w końcu się udało się nam się nie chce mi się wrócić do wyrka a ty co robisz w sobotę na imprezę i nie wiem czy to jest to że nie ma okna
  • Odpowiedz
@Kuciniak w tym tygodniu oosobiscie na Instagramie w sensie nadal będziesz się bawić na tych co rozbijają butelki na ścieżkach rowerowych oraz karty MasterCard podczas donejta w tym kraju przepisy na ciasta Marta do końca tego miesiąca
  • Odpowiedz
@Kuciniak: kiedy mogę się doczekać aż tak bardzo nie mam pojęcia jak to jest to możliwe proszę wybrać termin realizacji projektu ustawy w sejmie na razie może się zdarzyć w tym momencie w ogóle się na mnie z tego nie wiem co to znaczy w tym momencie w ogóle się na mnie z tego...

Zapętla się w pewnym momencie :/
  • Odpowiedz
@Kuciniak Ciekawe czy to bedzie na tyle lat temu w Chorzowie i mam nadzieje że nie chcesz się spotkać w poniedziałek rano. Nie mniej jest to metoda polityczna w której będziecie wracać koło szkoły podstawowej nr nadania statutu gminy Zwierzyn kadencja przetargi i konkursy ofert jachty żaglowe luksusowe apartamenty.
  • Odpowiedz
@Kuciniak Cześć miałem się odezwać w sprawie pieniędzy na 2016r w dniu dzisiejszym otrzymałem informację o najbliższych imprezach w okolicy oraz wkrótce wiele innych ciekawych funkcji w sobote wiec nie mozemy im dac tej satysfakcji i musimy jechac to prosze dac wczesniej znac za dwie godziny i nie tylko w trwam się zapatrzyli i tak slepo we wszystko wierza w dniu
  • Odpowiedz