Wpis z mikrobloga

Sprawdźcie moje posty na tagu, po raz kolejny potwierdza się to co pisałem kilka dni temu: po rzekomym skoku nie ma śladów, nie było reanimacji, paniki tylko spokojnie wozili ją na noszach.

W hurghadzie natomiast wg. raportu miała złamania czaszki, żeber i krwotoki - więc coś strasznego wydarzyło się w drodze.

#magdazuk #wykopcsi #polska
ewolucja_myszowatych - Sprawdźcie moje posty na tagu, po raz kolejny potwierdza się t...

źródło: comment_zym3vIZTgAzHzkVzZbiPBrqOOdk6DMju.jpg

Pobierz
  • 19
@ewolucja_myszowatych:
@seband14:
@comielipsa: z tą informacją trzeba ostrożnie. Nie wiem czy pamiętacie ale w ten sam weekend, śmierć poniosła chyba Niemka skacząc z okna hotelu oraz podawano że Rosjanka rzuciła się pod samochód. Nie załatwię teraz źródeł ale sprawdźcie sobie to. Boję się, że tu może wkrasc się błąd i mylenie Magdy z tą właśnie Rosjanką.
@ewolucja_myszowatych: tak. Obrażenia są ogromne. Należy jednak zwrócić uwagę, że przygotowanie Magdy do transportu trwało 2h. Więc może nam się wydaje, że na tym łóżku jest cała. Jeśli chodzi o brak kroplówki to mnie nie dziwi. Jeżeli ustabilizowali pacjenta to spokojnie mogli na czas transportu szpital-ambulans odłączyć płyny. Kolejna sprawa to krwotok wewnętrzny. No cóż. Częsta przyczyna zgonu w wypadkach komunikacyjnych i np. skoków z wysokości. Nie musi występować od razu
@tomekamila: pisali mi to w poprzednich postach jednak glowe na noszach ma całą, złamanie nogi w kilku miejscach - nie widac, ani nawet siniaka, otarcia. Zlamania zeber i przebicie pluc - nie widać, koszulka biala bez sladow krwi. Ona na tych noszach wyglada jak nie po wypadku. Po dojezdzie do hurghady jest polamana - co sie wydarzylo po drodze i czemu nie ma dokumentacji ze szpitala pierwszego, zaraz po rzekomym wyskoku?
@ewolucja_myszowatych: bo może tam jednak jest dzicz, a może jest dokumentacja ale nie upubliczniona. Nie wiem też jak miałbym zobaczyć to złamanie nogi skoro jest cała przykryta szpitalnym prześcieradłem. Pęknięcie czaszki itp. Na filmie niewiele widać. Jakość zdjęć nie powala i nie jestem w stanie stwierdzić czy miała wymienione obrażenia czy też nie.
@tomekamila: Dokładnie, poza tym obrażenia wyłącznie po jednej stronie ciała - o ile to prawda - byłyby dosyć dziwne jak na potrącenie / przejechanie przez samochód... w końcu dochodzi wówczas do urazów przy uderzeniu z autem i gruntem w pierwszym przypadku, albo do zmiażdżenia pomiędzy autem i gruntem w drugim, w obu - obrażenia tylko po 1 stronie ciała są dosyć mało prawdopodobne...