Wpis z mikrobloga

@seisdios: porównuj defensywnego pomocnika do typa który w Anglii grał za napastnikiem a teraz gdyby nie słabe warunki fizyczne to byłby #!$%@? kompletny xD

@zapach_bigosu: Chorwat tak może grać, zwłaszcza dzis, bo obok biegają Kross i Isco. To co dziś wyprawiają to jakiś inny świat, patrzac jak Real klepie zazwyczaj w takich meczach
@seisdios: @wiktorek_pl: nie no, jasne - macie rację. Niemniej jednak, kompletnie inaczej powinno sie moim zdaniem porownywac inteligencje na roznych pozycjach. Modrić to nie jest defensywny pomocnik, więc trudno żeby kontrolował tempo (co robi w Realu raczej Kross), no i pytanie, co rozumiemy przez boiskową inteligencję? Dla mnie, jest to umiejętność znalezienie odpowiedniego rozwiązania dla zespołu. Czy podajemy do tyłu, do przodu, może kiwka, jeśli tak, to lewo? prawo? jaka?
Tak jak z Busquetsem jestem ostatecznie w stanie się zgodzić, tak Anglik to jednak nieporozumienie w zestawieniu z tymi dwoma panami. Już bym prędzej mówił o Alonso, Pirlo czy kimś tego pokroju - bo to jest ta klasa piłkarzy.


@rskkk: Dla mnie inteligencja to właśnie kontrola tempa, ustawianie się, pochłanianie i wypełnianie stref i timing. Carrick to miał zdecydowanie, być może ludzie patrzą na niego przez pryzmat ostatnich słabszych lat ale
@rskkk: emocje biorą góre, jak młoda madka nie przyjmie krytyki swojego dziecka tak ja nie pochwale gracza barcelony bo jak o nich myśle to się gotuje

oczywiście żartuje, tak serio to