Wpis z mikrobloga

Mirki Help. Szukam jakieś w miarę taniej kamerki na wakacje + byłoby świetnie gdyby nadawała się na rejestrator samochodowy. Cena? Maks 650zł. Nie jestem znawcą i te wszystkie cyferki i recenzje na jutubach niewiele mi mówią, a wręcz wprowadzają jeszcze większe zamieszanie.

Co wiem na tę chwilę? Przewinęło się kilka razy Xiaomi Yi oraz Polaroid Cube / Cube+. Ktoś może polecić coś innego lub wypowiedzieć się na temat tych dwóch? W grę nie wchodzi sprzęt droższy niż 650zł.

#fotografia
#kamerasamochodowa
#kamerasportowa
  • 5
@semperfidelis:

Jak mówiłem znawcą nie jestem i szukam porady, rozumiem że polecasz ją i uważasz, że to lepszy wybór niż xiaomi czy polaroid?

Bo jak tak na chłodno patrzę, okiem niespecjalisty, to Xiaomi chociażby wydaje się lepszym wyborem. W tej samej cenie, a nawet taniej (bo jakies 550), dostanę kamerę z całym zestawem gadżetów. Eken za 650 z samym kijem.
@Tomash49: Eken oczywiście jest z całym zestawem uchwytów itp + te dodatki, o których napisałem. Xiaomi Yi to staroć, nagrywa max FullHD. W Ekenie masz żyroskopową stabilizację obrazu, prawdziwe 4k (Nie interpolowane), pilot zdalnego sterowania, 2 wyświetlacze, funkcja redukcji hałasu. I tak, polecam w tej cenie.

PS. Tagi w komentarzach nie działają.