Wpis z mikrobloga

Hejaaaa motoryzacyjne mirki! pytanie skierowane pod tag #motoryzacja

Jako że troche dorobiłem w Warszawce (xD) i nie przystoi mi jeździć jakimś paździerzem na obecnym stanowisku, zastanawiam się nad kupnem nowego auta, a będzie nim na pewno (tylko i wyłącznie przez fetysz) A6 C6 rocznik powyżej 2008 :)

Problem polega na tym, że szukam benzyny koniecznie w automacie i jeszcze bardziej koniecznie w quattro.
Wcześniej Ojciec szukał 3.0tfsi które jest podobno bardzo okej, jednak znaleźć zadbany egzemplarz w jakiejkolwiek cenie to jest dramat (silnik bardzo mocny i równie często katowany), to zastanawiam się nad zakupem 2.8FSI.
...wiem, wiem, "FSI to zapychanie sadzą". Akurat nie będzie problemem dla mnie robić jakieś czyszczenie raz na 50kkm, bardziej martwie się o awaryjność (tutaj pytanie)
....wiem, wiem, "to idź poczytaj fora". Kiedyś może bym uwierzył w te bajki i legendy na temat każdego silnika klepane i powtarzane do bólu przez właścicieli silników 1,6 i 1,4 golfa, którzy prawdopodobnie nigdy nie mieli przyjemności siadać w C6 i wyżej.

Dlatego wykorzystując zasięg mirko, moje pytanie - czy są tu jacyś użytkownicy w.w auta z tym własnie motorem? jak wygląda eksploatacja takiej "bestii"?

#motoryzacja #motorsport #audi #audiboners #zakupy
  • 7
@qdynek: widać, że nawet nie podjąłeś wysiłku żeby przeczytać tego posta. Po co więc komentujesz? Po co to robisz wytłumacz mi? Chcesz mi dogryźć i ośmieszyć bo być może mam więcej od Ciebie?

Ale w sumie nie mam żalu, tak wszyscy się tutaj zachowują, szydzą. Jakoś na zagranicznych forach każdy pomaga, czerpie radość z chwalenia się swoją wiedzą lub po prostu uczy się. Tutaj, niestety, zostaje wieczorami prosta rozrywka