Wpis z mikrobloga

Jestem już troche podpity, #!$%@?łem 4 portery z lida leżakowane (kolejna reklama dacie mi za to Lidl 5 kg ziemniakow co?).
Ale myślę, że każdy zrozumie.
Otóż w dobie wydarzenia numer jeden czyli śmierci Polki w Egipcie naszła mnie pewna refleksja.
Po #!$%@? jechać do egiptu ? Pytam się co jest w egipicie takiego zajebistego ? co jest zajebistego w Afryce ?
Przez 5 ostatnich lat byłem 4 razy zagranicą interesy plus wycieczka albo sama wycieczka.
1. Słowacja 2. Norwegia 3. Holandia 4. Finlandia
Mieszkałem w 4 w fińskim iglo jak na zdjęciu, ale #!$%@? ludzie jełopy nie docenią. Musi być plaża i alkohol.
A ja #!$%@? wole zimno finalndię i świety spokój w iglo albo w domku.
Polaki cebulaki zobaczą plaże i juz na nią #!$%@?ą potczas gdby mają tylko zajebistych europejskich Państw do zwiedzenia w których #!$%@? nigdy nie byli.
#wakacje #urlop #gownowpis #heheszki
Pobierz WINI39 - Jestem już troche podpity, #!$%@?łem 4 portery z lida leżakowane (kolejna re...
źródło: comment_EJUCLx8AZoJLg67y0G3XeZ8N0SOdSFuz.jpg
  • 5
@WINI39 wyraze cos bardzo niepopularnego tutaj: Lubie Egipt. Lubie rafe. Lubie nurkowanie. Nigdy sie na niczym tam nie zawiodlem.
Niepotrzebnie hejtujesz i 'cebulakujesz'. Bylem tez gdzie indziej ( m.in. Wlochy, Hiszpania, Chorwacja, Cape Verde czy Karaiby ) i nadal uwazam ze Egipt jest OK. Co, kto lubi.
@benzdriver: Ale nie kazdy lubi rafę, nurkowanie, ludzie po prostu idą za innymi bo to #!$%@? bydło.
Nie dośc że odwiedziłem ciekawe kraje to jeszcze było to tanie jak barszcz.