Wpis z mikrobloga

#moderacja czy możemy prosić o wyjaśnienia dlaczego użytkownik @Ospen został zbanowany? Czy faktycznie doszło do jakichś manipulacji, czy po prostu wykop uznał oficjalnie że jest portalem wyłącznie dla kiboli ONR i dla propagandy PiS-u? Przyszło jakieś zalecenie z pisu, że na wykopie za dużo krytycyzmu wobec władzy? Wprowadzacie cenzure wobec poglądów, które nie pasują prawicowcom? #afera #uwolnicospena #neuropa #bekazprawakow #bekazpisu #polityka
  • 109
@skejna:

Manipulował i kłamał całymi miesiącami a Ty się pytasz skąd ban za manipulację


po prostu reprezentował poglądy inne niż twoje. Wiem, że to dla ciebie abstrakcyjne pojęcie ale na tym polega demokracja. Ty uważasz, że każdy, kto myśli inaczej niż ty jest kłamcą. Tak nie jest. Ludzie mogą mieć odmienne zdania, nie należy zakazywać komuś wypowiedzi ponieważ zdaniem jakiegoś fanatyka ten ktoś mówi nieprawde.
@PyraPrzeznaczenia: Zatem, jeżeli pojawiło się wcześniej znalezisko, które było wykopane na główną i opisywało wywalenie środowisk LGBT z marszu Wolności, po czym pojawia się kolejne znalezisko o tej samej tematyce i kolega Ospen dostaje perma bo zakopał jako duplikat?

Domyślam się, że inne zgłoszenia się w międzyczasie nazbierały, ale żeby akurat to było gwoździem do trumny?

Rozumiem, że jeżeli ja pozgłaszam inne moje znaleziska zakopane na podobnej zasadzie, gdzie często gęsto
@PafnucyMaj: Te odmienne zdania zostały wielokrotnie obalone jako zwykłe cyniczne kłamstwo.
Do tego zwoływanie się na zakopywanie.
Do tego powielanie zaoranych informacji jako prawdziwe (co wyklucza jego "niewiedzę").

@Goofas: Za zakop za "Duplikat" nikt perma nie dostaje. Ja za nieprawidłowe powody zakopów zebralem dwa tygodnie (też z dupy, ale 2 tyg nie perm). Pracował na to miesiącami.

@Annak1975_v2: To czas zgłaszać, wieczorem się zapoznam i może pomogę.