Wpis z mikrobloga

#moderacja czy możemy prosić o wyjaśnienia dlaczego użytkownik @Ospen został zbanowany? Czy faktycznie doszło do jakichś manipulacji, czy po prostu wykop uznał oficjalnie że jest portalem wyłącznie dla kiboli ONR i dla propagandy PiS-u? Przyszło jakieś zalecenie z pisu, że na wykopie za dużo krytycyzmu wobec władzy? Wprowadzacie cenzure wobec poglądów, które nie pasują prawicowcom? #afera #uwolnicospena #neuropa #bekazprawakow #bekazpisu #polityka
  • 109
@Goofas: ja nic nie wiem, ja tylko podesłałam screen z zaakceptowanym zgłoszeniem, może mode nie miał racji, jeszcze nie patrzyłam, nawet nie bardzo mam kiedy, pewnie jak już wrócę do domu to się więcej wyjaśni

pewnie nazbierało mu się tego trochę, może mode cofnie bana, ale widać że jest bardzo blisko bana i żeby być bezpiecznym to musiałby chyba nic nie zakopywać, bo nawet za pomyłkę moda można mieć bana
tzn.
@Nagor:

lewak oskarża lewicowy portal o cenzur


nie łapie żartu. Cenzura nie ma barw politycznych. Wprowadzali ją zarówno ekstremiści prawicowi jak i lewicowi.

Dostał bana za wielokrotne zakopywanie znaleziska bez powodu (rzekome duplikaty)


co to za idiotyzm. To co przy każdym zakopie użytkownik ma podawać powody dlaczego coś zakopał? Jest tylko przycisk zakop i tyle, nikt nie musi oświadczenia składać dlaczego coś zakopuje ani nie musi bronić swojej decyzji.
@Kajtosz:

strasznie bawi mnie jak #neuropa krzyczy, że zła prawacka moderacja ich gnębi, a #4konserwy są przekonane że moderacja to lewaki i czepiają się tylko ich.


w przypadku 4konserw chodzi o mowe nienawiści - o komentarze rasistowskie, antysemickie itp. Czepiają się, że moderacja usuwa szczególnie rażące przypadki rasizmu czy antysemityzmu i nazywają to cenzurą. W wypadku Ospena chodzi dosłownie o to, że zakopał duplikat, który faktycznie był duplikatem.
@Goofas: Taa. Jak zbanowano Lionka za uwaga - wrzucanie znalezisk o imigrantach co nie jest łamaniem regulaminu to pialiście z zachwytu. Wtedy wam działania moderacji pasowały bo typek z drugiego obozu. Masowo zakopujecie niewygodne znaleziska. Gdzie bym nie wszedł w znalezisko polityczne np. przeciwko PO to te same osoby z wymyślonymi powodami. W końcu ktoś za to poleciał. Agitkę idźcie robić na facebooka jak nie potraficie normalnie korzystać z serwisu.