Wpis z mikrobloga

#mecz #juventus #ligamistrzow

Fajnie, że Juventus awansował do finału. Zacząłem kibicować im w sezonie 02/03. Spodobał mi się kolor koszulek no i Alex Del Piero ( ͡° ͜ʖ ͡°) Fajną mieli ekipę, która trzymała się mniej lub bardziej przez kolejne lata. Nedved, Trezeguet, Zalayeta, Tudor, Thuram, Davids, no można wymieniać i wymieniać.

Finał LM oczywiście przerżnęli, pamiętam, że chyba Roberto Carlos powiedział, że będzie to najnudniejszy finał LM i coś w tym było, bo nie był chyba za ciekawy :)

Potem różnie bywało. Ekipa była, ale nagle puff, wałeczki, spadeczki. Niektóre odeszli, ale wiele kozaków zostało, szacunek, nie każdemu chciałoby się bujać w serie B. Potem powrót i też ciężkie czasy. Średnio w lidze, mecze z Lechem Poznań w LE, nawet byłem.

No i czasy dzisiejsze, era Conte i Allegriego. Zwolennikiem tego drugiego nie byłem, pewnie mało kto był, ale ziomek daje radę.

Fajnie jakby wygrali LM. Bo ile można Barcelony i Realy oglądać. Buffon, Barzagli i pewnie jeszcze ktoś zaraz skończy przygodę z piłką.

Piłkarze Juventusu to w sumie spoko chłopaki. Włosi to wiadomo jakie podejście do różnych spraw. Ciężko powiedzieć, żeby też gwiazdorzyli, #!$%@? jakieś wojenki, raczej normalne, wesołe towarzystwo.

Del Piero, Nedved, Camoranesi i wielu innych kozaków nigdy LM nie zdobyło. Byłoby spoko, gdyby tej ekipie się udało, tak po prostu. I może włoska piłka dostałaby małego kopniaka i Milan, Inter by się wreszcie ogarnęły bo tkwią w marazmie od lat.

Ps. Mecz z Werderem i interwencję Tima Wiese ktoś pamięta? #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ps. A któż to tam muruje bramki i broni karnego? ()
OstatnioNarzekajacy - #mecz #juventus #ligamistrzow 

Fajnie, że Juventus awansował...
  • 7