Wpis z mikrobloga

Generalnie zastanawia mnie to, jak działa ten kalkulator. Skoro komisja zaczyna pracę o 14, to czemu pierwsza osoba nie dostaje tematów 1,2,3 a 16,17,18? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@yoshihere: a tego jeszcze nie rozkminiłem, bo niby są 32 pytania na każdy dzień i na każde województwo, są nawet grupki np mazowieckie pytania 13-20 ale w tych kalkulatorach są tylko 32 pytania na 1 dzień więc to by wykluczało podział na województwa, jakiś ekspert musialby sie wypowiedzieć
@yoshihere: kalkulator jargusa to nic innego jak zerżnięcie mojego kalkulatora, który istnieje już rok. Mój tj: https://nowacki.it/matura ma dopisanego bota, który crawluje wiele grup i stron w celu weryfikacji pytania i je wrzuca. Samo wyliczenie osoby jest banalne - patrz tabelka na stronie. Jak wchodzisz około 12-13 to na bank pytania już będą. Szkoda tylko, że pomysł, który rok temu uratował dupę większości, w tym roku jest bezczelnie kopiowany(copy/paste) z oskarżeniami,
Mi nauczycielka mówiła że to działa tak że tematy są uwalniane co godzinę a nie jak rok temu wszystkie jednocześnie na cały dzień. Jak to wygląda teraz naprawdę? Tutaj 19 maja, godzina 9.00 ( ͡° ʖ̯ ͡°)