Wpis z mikrobloga

Uwaga na oszustów cyganów, którzy oferują wymianę rynien. Właśnie próbowali nabrać mojego sąsiada, podawali się za Węgrów, zaproponowali mu wymianę za 200 zł, przyszedł do mnie pożyczyć kasę. Na hasło "Węgrzy" zapaliła mi się lampka, sprawdziłem w necie hasło "cyganie rynny" i są dziesiątki ostrzeżeń przed szajką (szajkami?) #!$%@?ów.

Poszedłem do nich i powiedziałem że za 10 min będzie policja - zwinęli się w minutę i spieprzyli. Zdążyli zrzucić sąsiadowi trochę rynien z dachu ale kasy nie dostali. Rejony podwarszawskie, 4 cyganów, granatowy Mercedes Vito, niestety nie zdążyłem spisać numerów (damn!)

Niech się zindeksuje: cyganie rynny 200 zł oszustwo oszuści złodzieje wymiana rynien tanio

#oszukujo #cyganie #cebuladeals #praca #taniasilarobocza
  • 33
@Glos_z_sali: Jakiś czas temu byli u moich rodziców goście podający się za ukraińców, z podobną propozycją. Na propozycję naprawy jednej rynny odmówili. Jak im matka odmówiła, to zaczęli proponować usługi seksualne. O.o
@Glos_z_sali: Mój ojciec też miał z nimi styczność. Akurat stan rynien był taki, że kwalfikowały się do wymiany. Opis, który podałeś, idealnie odpowiada temu, co usłyszałem od taty. Też proponowali wymianę za 200zł, mimo, że sam materiał jest wielokrotnie droższy. Mówili, że to cena za całość. Potem okazało się co innego, że chyba za metr:) po wykonaniu prac kazali zapłacić sobie słono (nie pamiętam już ile dokładnie, ale kilka tysięcy na
@Glos_z_sali: @Glos_z_sali:

Ostrzeżenie !
Obecnie oszuści podający się za Węgrów działają w Szczecinie i okolicach. Wrzucają ulotki do skrzynek pocztowych oferując zniżki dla emerytów. Na ulotkach widnieje hasło: DACH DEKIER KLEMPA. Telefon 734 808 873.
OSTRZEGAM PRZED NIMI
GONIĆ I WZYWAĆ POLICJĘ GDY SIĘ AWANTURUJĄ.
BO NIESTETY AWANTURUJĄ SIĘ I USIŁUJĄ WYMUSIĆ PIENIĄDZE.
@Glos_z_sali:
Ostrzeżenie !
Obecnie oszuści podający się za Węgrów działają w Szczecinie i okolicach. Wrzucają ulotki do skrzynek pocztowych oferując zniżki dla emerytów. Na ulotkach widnieje hasło: DACH DEKIER KLEMPA. Telefon 734 808 873.
OSTRZEGAM PRZED NIMI
GONIĆ I WZYWAĆ POLICJĘ GDY SIĘ AWANTURUJĄ.
BO NIESTETY AWANTURUJĄ SIĘ I USIŁUJĄ WYMUSIĆ PIENIĄDZE.