Wpis z mikrobloga

Na marginesie streszczę według mnie pewnego popularnego youtubera.
Mianowicie Krzysztof Gonciarz.
Ja go doskonale pamiętam jak mu nie #!$%@?ło od kasy z patronite.
Potem wtopa z koszulkami http://naeba.pl/kategoria/koszulki?properties[Rozmiar]=M nadal 100 złotych za szmatę.
Wcześniej płacz jeśli o nim nie słychać przez dłuższy czas.
Aż antyweb jego koleżcy napisali o nim artykuł.
Teraz kolejny raz płakał że ludzie oglądają patologie a nie jego #!$%@?ą Grenlandię, na której zamarzł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co irytującego gonciarz ma w swoich blogach ?
#!$%@? typu - idziemy kupić teraz obiekty - idziemy kupić baterię - idziemy #!$%@? kupic aparat
#!$%@? typu drugiego - otrzymałem ksiązkę (#!$%@? i tak nie przeczytam bo nie mam czasu takim fejmem jestem)
- otrzymałem to i tamto ale mam na to #!$%@?
Smieszne jest tez to jak jest vblog oni gadają po polsku i nagle #!$%@? po angielsku sami do siebie z ta kaśką, no #!$%@? to jest dopiero pokaz swojego #!$%@? samooceny.

Na co dziś przeznaczymy hajs z patronie ? drogie jedzenie, #!$%@? potrzebne rzeczy
Patroni otrzymajo indywidualne wyjątkowe #!$%@? pocztówki ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://patronite.pl/kgonciarz
Już tylko 1000 patronów 15970 zł, pewnie z tego też płakał mocno, że ludzie przemyśleli swoje mentalne #!$%@?.
Makłowicz niech założy patronite predzej mu wplace, przynajmniej ma pojecie i wiedzę o miejscach które odwiedza.

On nigdy #!$%@? nie był inny kiedyś, po prostu pieniądze uwypukliły jego osobę, wystarczył fejm potem pieniądze i wyłonił się prawdziwy chamski gonciarz.

#polskiyoutube #gonciarz
WINI39 - Na marginesie streszczę według mnie pewnego popularnego youtubera. 
Mianowi...

źródło: comment_9hwfLMexRAVwFkCZrI3aaKF6vO4z90OT.jpg

Pobierz
  • 56
@WINI39: No dla mnie to nie jest krytyka xD #!$%@? się o cene koszulek która tak naprawde jest normalną ceną. No chyba że kupujesz albo na bazarze albo na promocji w H&M xD
Ja tam go nie oglądam bo mi jego content nie pasuje i nie musze swoich żali wylewać na mirko xD