Wpis z mikrobloga

Na marginesie streszczę według mnie pewnego popularnego youtubera.
Mianowicie Krzysztof Gonciarz.
Ja go doskonale pamiętam jak mu nie #!$%@?ło od kasy z patronite.
Potem wtopa z koszulkami http://naeba.pl/kategoria/koszulki?properties[Rozmiar]=M nadal 100 złotych za szmatę.
Wcześniej płacz jeśli o nim nie słychać przez dłuższy czas.
Aż antyweb jego koleżcy napisali o nim artykuł.
Teraz kolejny raz płakał że ludzie oglądają patologie a nie jego #!$%@?ą Grenlandię, na której zamarzł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co irytującego gonciarz ma w swoich blogach ?
#!$%@? typu - idziemy kupić teraz obiekty - idziemy kupić baterię - idziemy #!$%@? kupic aparat
#!$%@? typu drugiego - otrzymałem ksiązkę (#!$%@? i tak nie przeczytam bo nie mam czasu takim fejmem jestem)
- otrzymałem to i tamto ale mam na to #!$%@?
Smieszne jest tez to jak jest vblog oni gadają po polsku i nagle #!$%@? po angielsku sami do siebie z ta kaśką, no #!$%@? to jest dopiero pokaz swojego #!$%@? samooceny.

Na co dziś przeznaczymy hajs z patronie ? drogie jedzenie, #!$%@? potrzebne rzeczy
Patroni otrzymajo indywidualne wyjątkowe #!$%@? pocztówki ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://patronite.pl/kgonciarz
Już tylko 1000 patronów 15970 zł, pewnie z tego też płakał mocno, że ludzie przemyśleli swoje mentalne #!$%@?.
Makłowicz niech założy patronite predzej mu wplace, przynajmniej ma pojecie i wiedzę o miejscach które odwiedza.

On nigdy #!$%@? nie był inny kiedyś, po prostu pieniądze uwypukliły jego osobę, wystarczył fejm potem pieniądze i wyłonił się prawdziwy chamski gonciarz.

#polskiyoutube #gonciarz
WINI39 - Na marginesie streszczę według mnie pewnego popularnego youtubera. 
Mianowi...

źródło: comment_9hwfLMexRAVwFkCZrI3aaKF6vO4z90OT.jpg

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
@Duce_Viktor: Nie obrażam go piszę konstruktywna krytykę.
Nie koszulka nie kosztuje 200 złotych.
Najwyższa jakośc bez napisów to góra ponad 100 zł reszta to zmyślone historie lub nietypowe szycie.
Ja mam takie koszulki bez napisów są lepsze od wszystkiego od youtuberów i sklepów.
Są wygodne, miękkie bez #!$%@? napisów druków kosztują swoje od 40 do 90 wydaje zależnie czy jest promocja.
jak jest to biorę 5 sztuk.
  • Odpowiedz
@WINI39 kupując zwykły biały t-shirt Ralpha Laurena za 70$ płacisz przede wszystkim za markę, jakościowo pewnie nie różni się bardzo od tańszych. Tak samo w tym wypadku.
  • Odpowiedz
@Duce_Viktor: Nonsens kupuje z Pima Cotton i bawełna egipska.
Sram na markę, koszulka ma być ładna ma się nie #!$%@?ć po miesiącu, przepuszczać powietrze, być miękka a czy to ralph czy gonciarz wciska #!$%@? mnie to obchodzi.
Nie noszę żadnych napisów, grafik. Tak może jestem smętem, który żyje pod prąd na tym świecie ale mi taki stan rzeczy pasuje. Dla mnie liczy się jakośc a nie marka.
Ja do tego
  • Odpowiedz
@WINI39 ale o czym ty w ogóle dyskutujesz? Że koszulki to gowno i ściema bo ty nosisz bez nadruku? Inni noszą z nadrukiem i kupują gonciarza, nie bardzo rozumiem co próbujesz udowodnić.
  • Odpowiedz
@Duce_Viktor: Nic nie próbuje udowodnić ? pisze tylko że według mnie są #!$%@? i kto chce niech sobie to dziadostwo kupuje, ja bym za to 50 złotych nawet nie dał.
  • Odpowiedz
@cripz: na poczatku wydał się inteligentny teraz wiem że to pseudointelekt

@jawor44: @cripz: tak z 30k spadło mu teraz o połowe ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) dlatego o grenlandię płacze bo ludzie sie odwrocili w sumie #!$%@? wie po czym ja go od dawna nie lubiłem, musial cos #!$%@? w tym czasie
Wiesz co jest najgorsze te #!$%@? przyjazdy do Polski i taki #!$%@? gruby fejm
Banda jakby przyjechał jakis wybitny czlowiek czy ktos z
  • Odpowiedz
@WINI39: #bitchface nie musi odnosić się tylko do kobiet. W końcu nasz charakter odbija się na rysach twarzy więc takie osoby łatwo poznać po samym wyglądzie a upewnić się można jeszcze po wymianie kilku zdań.
  • Odpowiedz
@WINI39: z tym gadaniem po angielsku to tlumaczyl kiedys. Kasia jest amerykanka wiec to zrozumiale ze czasem nie umie wyrazic mysli po polsku i automatycznie zaczyna po angielsku. A Krzysiek ma z tego plus ze moze na niej cwiczyc i szlifowac swoj angielski, a w takich naglych spontanicznych rozmowach jest najlepiej. Nie oceniam, tylko wyjasniam twoj zarzut
  • Odpowiedz