Wpis z mikrobloga

Mirki może polecicie jakieś fajne oponki do szosy w rozmiarze 25 ew 28 (choć nie wiem czy takowe się zmieszczą), bo moim obecnym Kenda Concept ufać już nie mogę. Fajnie jakby owe oponki były wytrzymałe, bo jakoś asfaltów czasami przeraża.
#rower #szosa #kiciochpyta
  • 21
  • Odpowiedz
@civi88: Conti GP 4000 S II ( ͡º ͜ʖ͡º) 5500 km po asfaltach, szuterkach, kostce bauma, bruku, trylince i granicie.
Wciąż widzę otwory kontrolne. Straty: 2 razy guma z tyłu: 1 raz szkło, 1 raz kijowo wykonana dętka bontragera.
  • Odpowiedz
@civi88: U mnie wspomniane wyżej Conti już ponad 10 tys. km i też ciągle widać te dziurki. Jak stać cię wydać 300 zł na opony, to nawet się nie zastanawiaj. A jeśli nie to zdaje się Specialized ma teraz jakieś promo w wybranych sklepach, 2 opony w cenie jednej.
  • Odpowiedz
  • 0
@civi88 vittoria rubino pro. Już kilka tys na nich zrobiłem i jak na razie bez kapcia. Przyczepność na zadowalającym poziomie.
  • Odpowiedz
@sargento @Mortal84: : a mi się zawsze wydawalo ze grand prixy sa super ale maja krotka zywotnosc. W bledzie bylem?
@dablju_: ultra sporty to spoko opona jeśli jezdzisz tylko po suchym. Na mokrym są kompletnie do niczego. :( Mam je teraz i wlasnie kombinuje na co się przesiaść, żeby mokry asfalt nie zabijał calkowicie przyjemnośći ze zjazdow.
@civi88: to jeżeli drogi kiepskie to zdecydowanie 28c, jesli tylko zmiescisz.
  • Odpowiedz
@Mortal84: Nie, nie, nie, nigdy tyle na żadnych nie zrobiłem :D Zazwyczaj opona mi już po 6-7 zaczyna łapać co chwile kapcie i idzie w kosz. Ale to masz wersje 4000? Bo zastanawiam się na ile warto dopłacać z wersji Grand Prix (120 za sztukę) do GP 4000 (160 za sztukę)? Mieszanka ta sama, tylko niby wkładka antyprzebiciowa inna. No i bieżnikowane inaczej.
  • Odpowiedz