Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
echhh, mirko, dawno nie miałam tak #!$%@? humoru
Od początku związku wiedziałam, że mój niebieski miał dwie partnerki seksualne przed sobą, z czego jedna była typową one night stand. Bardzo mi to przeszkadzało, ale mówił, że to było krótko po 18tce (teraz ma 20) i naprawdę tego żałuje. Wybaczyłam mu to.
Wczoraj, podczas kłótni dowiedziałam się, że miał jeszcze jedną laske na noc. Żeby było zabawniej - rok temu, kiedy niby już zmądrzał. Wracał od dziewczyny, z którą kilka dni po tym wydarzeniu się związał, bo umówił się na spotkanie z inną, no i skończyło się w łóżku.
Płakał, jak mi to mówił, ja zresztą też. Przez ponad 9 miesięcy byłam okłamywana.
Teraz mnie brzydzi, bo dla mnie jest po prostu zwykłą męską dziwką. Brzydzi mnie to, że się z nim całowałam i uprawiałam seks. Brzydzi mnie to, że miał z 10 dziewczyn. Ze mną jest najdłużej - nigdy nie miał tendencji do wytrzymania dłużej niż 3 miesiące z którąś.
I pomimo tego, że płacze mi, że żałuje, że on nie chciał (to co, ktoś Cię zmusił żebyś się z nią przespał?), że chciał się zabić po tym (akurat tutaj jestem skłonna uwierzyć), ja nie będę potrafiła mu wybaczyć. To nie byłby problem, gdyby był w związku z tymi dziewczynami, wtedy seks jest czymś oczywistym, ale nie kiedy dwa razy masz takie "przygody". Nie mam pojęcia, co robić. On mi płacze, że się zmienił, że w dniu rozpoczęcia naszego związku zaczęło się jego nowe życie i takie tam #!$%@?.
Mirko, pomusz co robić, bo ja już psychicznie nie wytrzymuje z tym. Do różowych - bylybyscie w stanie zaakceptować takiego partnera, wiedząc, że ukrywał przed Wami taka rzecz.
Chciałabym, żeby to był bait, serio. I uprzedzając pytania - nie, nie jesteśmy w gimnazjum. Obydwoje mamy po 20 lat, chociaż może się nie wydaje.
#zwiazki #kiciochpyta #seks #logikarozowychpaskow
#logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling

Byłybyście w stanie wybaczyć partnerowi/partnerce dwie przygody na jedną noc?

  • Tak 49.9% (1323)
  • Nie 39.7% (1053)
  • To zależy, jaki ma stosunek do nich 10.4% (277)

Oddanych głosów: 2653

  • 177
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: on mial czekac na ciebie, do tej pory celibat, pamietaj, jedyny sluszny partner to ten wychowany wlasnorecznie w piwnicy

jak on smial miec w ogole jakiekolwiek zycie, ja bym nie mogl spojrzec sobie w oczy

mial trzy przed toba bedzie mial trzy po tobie, moze w koncu ktoras bedzie normalna
  • Odpowiedz
O #!$%@?. To zerwij z nim. Na pewno ruchał dupy zanim cię poznał. #!$%@? xD albo lepiej, bądź z nim i codziennie każ mu przepraszac i wyciągaj od niego kogo ruchał i w jakiej pozycji.

  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: to musi byc jakis bajt, nie wierze ze ktos moze byc tak glupi. Skoro nie doroslas do akceptacji przeszlosci partnera to nie doroslas do zwiazku z Nim. Nie zdradził Cie, jak mozesz byc zla o jego przeszlosc? Dorosnij najpierw, a pozniej bierz sie za zwiazki.
  • Odpowiedz
nie ma to jak mieć ból dupy o przeszłość partnera (lub partnerki) xD


@harry-potter: Czyli byłbyś w stanie związać się z prostytutką? W końcu przeszłość partnerki się dla Ciebie nie liczy...
  • Odpowiedz