Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
echhh, mirko, dawno nie miałam tak #!$%@? humoru
Od początku związku wiedziałam, że mój niebieski miał dwie partnerki seksualne przed sobą, z czego jedna była typową one night stand. Bardzo mi to przeszkadzało, ale mówił, że to było krótko po 18tce (teraz ma 20) i naprawdę tego żałuje. Wybaczyłam mu to.
Wczoraj, podczas kłótni dowiedziałam się, że miał jeszcze jedną laske na noc. Żeby było zabawniej - rok temu, kiedy niby już zmądrzał. Wracał od dziewczyny, z którą kilka dni po tym wydarzeniu się związał, bo umówił się na spotkanie z inną, no i skończyło się w łóżku.
Płakał, jak mi to mówił, ja zresztą też. Przez ponad 9 miesięcy byłam okłamywana.
Teraz mnie brzydzi, bo dla mnie jest po prostu zwykłą męską dziwką. Brzydzi mnie to, że się z nim całowałam i uprawiałam seks. Brzydzi mnie to, że miał z 10 dziewczyn. Ze mną jest najdłużej - nigdy nie miał tendencji do wytrzymania dłużej niż 3 miesiące z którąś.
I pomimo tego, że płacze mi, że żałuje, że on nie chciał (to co, ktoś Cię zmusił żebyś się z nią przespał?), że chciał się zabić po tym (akurat tutaj jestem skłonna uwierzyć), ja nie będę potrafiła mu wybaczyć. To nie byłby problem, gdyby był w związku z tymi dziewczynami, wtedy seks jest czymś oczywistym, ale nie kiedy dwa razy masz takie "przygody". Nie mam pojęcia, co robić. On mi płacze, że się zmienił, że w dniu rozpoczęcia naszego związku zaczęło się jego nowe życie i takie tam #!$%@?.
Mirko, pomusz co robić, bo ja już psychicznie nie wytrzymuje z tym. Do różowych - bylybyscie w stanie zaakceptować takiego partnera, wiedząc, że ukrywał przed Wami taka rzecz.
Chciałabym, żeby to był bait, serio. I uprzedzając pytania - nie, nie jesteśmy w gimnazjum. Obydwoje mamy po 20 lat, chociaż może się nie wydaje.
#zwiazki #kiciochpyta #seks #logikarozowychpaskow
#logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling

Byłybyście w stanie wybaczyć partnerowi/partnerce dwie przygody na jedną noc?

  • Tak 49.9% (1323)
  • Nie 39.7% (1053)
  • To zależy, jaki ma stosunek do nich 10.4% (277)

Oddanych głosów: 2653

  • 177
  • Odpowiedz
@Nomadus: Ciekawe jakby te odpowiedzi wyglądały, jakby koleś pisał, że laska jest jego pierwszą, a on się nagle dowiaduje, że dała dupy gdzieś w Hiszpanii czy innej Turcji i to przed nim ukryła. Ciekawe, czy też niektórzy byliby tak pobłażliwi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Zapomnij o tym co robił, skup się na tym jaki jest teraz. Przeszłość to sprawa zamknięta. Ocenianie go za to, co zrobił kiedy nie byliście ze sobą, lub nawet się nie znaliście jest bardzo krzywdzące. Nie wiesz co go skłoniło do tego, jak się wtedy czuł, czy tego żałował, czy nie i prawdopodobnie nigdy się nie dowiesz. Wnioskuję, że mu na Tobie bardzo zależy, a wtedy faktycznie wiele rzeczy się
  • Odpowiedz
mireczek-mirunio-mirek: Wg mnie nie rozumiesz, że dla faceta niezobowiązujący seks nie wiąże się z żadnymi konsekwencjami (nawet społecznymi). Ruchając się z inną, facet nie traci żadnego ze swoich "atutów" czyniących go bardziej atrakcyjnym seksualnie, w przeciwieństwie do kobiety (mam nadzieję, że argumentów, czemu tak jest, nie muszę wymieniać...). Kobietom jest wiele łatwiej o seks (i jest on dla was mniej ważny) i moim zdaniem popełniasz błąd oczekując od niego kobiecej wstrzemięźliwości
  • Odpowiedz
HałaśliwyWybranek: przecież to oczywiste że nie odejdziesz od niego, bo facet który miał wiele partnerek w łóżku to dla was facet sprawdzony. Co innego prawiczek, takiego to do cyrku byście wysłały by mieć się z kogo pośmiać.

Zaakceptował: Asterling

  • Odpowiedz