Wpis z mikrobloga

W Oko press ciekawy artykuł odnośnie liczby autokarów PO i zwiezionych nimi uczestników, przy okazji kłótni o frekwencje marszu.
https://oko.press/policja-oszukala-wiedzieli-ze-marsz-wolnosci-przyjechalo-kraju-najmniej-12-tys-ludzi-podali-ze-wszystkich-uczestnikow-bylo-12-tys/
No i argument że skoro przyjechało 256 autokarów to daję łącznie 12 tyś. zwiezionych działaczy PO, więc szacunki Policji odnośnie 12 tys. na marszu są zaniżone, bo to by znaczyło że nikt z mieszkańców Warszawy nie przyszedł.
Tak się składa że rano w sobotę przeglądałem wrzucane przez partyjne konta PO na Twitterze, zdjęcie tych ludzi jadących autokarami i widać było wyraźnie niemal na każdym zdjęciu, że 30-50 proc. miejsc w każdym busie było pustych. Po prostu działacze PO także olali tą imprezę, z jakiego powodu nie wnikam.
Te zdjęcia dalej wiszą na tych twiterowych kontach PO. Każdy, także red. Pacewicz może sam sprawdzić.
#4konserwy #neuropa #marszwolnosci #polityka
Thorkill - W Oko press ciekawy artykuł odnośnie liczby autokarów PO i zwiezionych nim...

źródło: comment_VxkLOA0BlV51N7nvI1Aj4T4rEmE5mRgC.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zapomniałeś doliczyć ludzi którzy sami dojechali pociągami albo swoimi samochodami, w których mogło jechac po lilka osób


@Kempes: Tyle że o nich nic nie wiadomo, byli tacy? Borys z PO w tym artykule nic o nich nie wspomina.

Wręcz 80% miejsc było pustch w tych autokarach


@Kempes: Możesz sam te zdjęcia sprawdzić. Tu masz jedno zdjęcie, które wrzuciłem zresztą na wykop już wtedy. Widać wyraźnie że autokarem na
Thorkill - > zapomniałeś doliczyć ludzi którzy sami dojechali pociągami albo swoimi s...

źródło: comment_IHLgJwgMviV4pkBRBHkz7vAwf8CcHFD5.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Thorkill: A ilu było takich ludzi jak mój znajomy? Szczególnie, że nie jechał sam... miej ty odrobinę RiGCz. Lepiej juz weź dwa ołówki i policz osoby na zdjęciu, które tu wrzuciłem przed chwilą.
  • Odpowiedz
@Kempes: no bo się kłócisz i sprzeczasz za każdym razem gdy pojawia się temat frekwencji na ostatnim marszu,dla mnie to ich mogło być nawet i milion ,wisi mi to,i tak było to święto demokracji i potwierdzenie,że w Polsce wolność słowa ma się doskonale,po prostu podaj jakiś link,bo nawet wyborcza pisała o kilkunastu tysiącach ludzi
  • Odpowiedz
@Hamouma: Nie popadaj w paranoje, nigdzie nie mówiłem o milionie. To w sumie PiS organizował marsz "miniona" no ale coś nie pykło...

Zwróć uwagę na zdjęcie co wkleiłem powyżej. Wystarczy policzyć metoda na ołówki, znaną z TVPiS i sie sprawa wyjaśni. Jak dla mnie to jest tam więcej niż 20tys osób ale to tylko szacunki moje osobiste.
  • Odpowiedz
Niee, chodziło mi o to byś to wrzucił na główną :)


@worldmaster: Aa spoko, niestety nie mam czasu. Ale jak chcesz to wrzuć to wszystko co tu napisałem jako swoje znalezisko, nie obraże się. Inne osoby też mogą wrzucić.
  • Odpowiedz