Wpis z mikrobloga

I zawsze się znajdą Ci którzy przyjdą i będą się chwalić "eeej napisałem 200 słów na angielskim, zaliczom mii????"

Serio tak ciężko napisać kilka zdań mniej żeby po prostu się wyrobić w narzuconej ilości słów?

tacy mądrzy, matura napisana w 30 minut, a nie potrafią streścić głupiego listu czy posta na bloga do 130 słów xD

#matura
  • 27
@Najkon: Przecież ci ludzie myślą, że jeśli napiszą 200 słów to są mega inteligentni, jakby napisanie pracy na temat 4 podpunktów było wyzwaniem xD
A zwięzłe przekazanie treści jest jedną z umiejętności pisarskich, czego nie mogą zrozumieć xD
@razenas:
@Najkon:
I dostoswałem się do limitu, aczkolwiek nie zmienia to faktu, że jeżeli ktoś buduje sprawnie wypowiedzi, używa idiomów i różnych konstrukcji to ciężko się w nim zmieścić. Zauważmy że sama konstrukcja Present perfect continuous wymusza na nas użycia dwóch "operatorów". To tylko przykład, ale zmierzam do tego, że dla kogoś, kto chce napisać dobra pracę ten limit jest niepotrzebnym utrudnieniem.
@znacznik_meta: to czy limit ma sens to całkiem osobny temat, bo tak, imo powinna być większa rozbieżność niż 80-130, co najmniej do tych 160

ale jak już widzimy limit 130, to piszemy do 130, oddajemy prace i wychodzimy, a nie robimy tego tak że widzimy limit do 130, to piszemy na 200 bo ja taki mondry ze nie dam rady sie zmieścić w 130 hehe