Wpis z mikrobloga

O jak gnije z homo które przez tyle lat liczyło na środowiska neoliberalne, a teraz nazywani są "prowokacją". Tak się kończy wiara w libtardów. Widać PO i Nowoczesna uznały już, że moda na wspieranie lgbt przemija. A platformie gratuluję tego geniusza Grabca. Wiecej w komentarzach

P.S Panie Grabiec demokracji nie są do szcześcia potrzebne partie polityczne, no ale co taki neoliberał chodzący w marszu wolności może wiedzieć o demokracji xD

#4konserwy #bekazlewactwa #bekazpodludzi #lgbt #homoseksualizm #liberalizm #polityka #anarchizm #akap #neuropa #wykopznowuszkalujeneoliberalow
RobotKuchenny9000 - O jak gnije z homo które przez tyle lat liczyło na środowiska neo...

źródło: comment_X9NqD439tg9WgGHKFhzFGnfSQIOneYx4.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
@RobotKuchenny9000: a pamiętasz jak na jakimś marszu KODu na mównicę wszedł gej i zaczął tyradę na temat pisu,wszystko oko spoko dostał brawa i w ogóle i nagle zaczął,że PO też nic nie zrobiła w sprawie legalizacji związków lgbt i nagle jak burza spadły na niego okrzyki i gwizdy,ot sekta
  • Odpowiedz
@RobotKuchenny9000: @Hamouma:

ustawa o związkach partnerskich za PO uwalona została przez frakcję Gowina wtedy, który był na tyle silny aby to zrobić

PO wie że nie może iść tu dalej z tematem, póki polskie społeczeństwo jest jak w lesie z tematem tolerancji

może za 30 lat
  • Odpowiedz
@Hamouma: takie same konserwy, czyli pozerzy - to nie są szczerzy tradycjonaliści, w tym temacie grają tak jak zacofany polski wyborca każe

podobnie jak i pisiory, rozwodniki, bigamiści, kochanki dziwki lasery, a na mszy w pierwszej ławce
  • Odpowiedz
@Hamouma: mówię jak było kilka lat temu, wtedy Tusk był gotów pójść na to

ja mogę brzmieć jak platformerski leming, otóż nigdy nie głosowałem na PO, ani na prezydenta z PO, ze ściśle określonych powodów

teraz jestem gotów, jeśli miałoby to zakończyć bolszewicką rewolucję pisiorów, i tylko dlatego
  • Odpowiedz
@Ciemny_linuksowiec: no właśnie to jest jak leczenie, nie miejmy złudzeń cumplu

bierzesz bolesne lekarstwo, które ma nieprzyjemne skutki uboczne, ale likwiduje groźniejsze schorzenie

taka chemia przy nowotworze
  • Odpowiedz
@spere: ja uwazam ze wieksza czesc spoleczenstwa jest tolerancyjna, ale to nie oznacza ze zaakceptuje wszystko co sobie mniejszosci wymyslają, czyli malzenstwa homoseksualistów ,adopcje przez nich dzieci, etc.. wiec nie wiem za bardzo na co liczysz za te 30 lat
  • Odpowiedz
  • 10
@spere: ja uwazam ze wieksza czesc spoleczenstwa jest tolerancyjna, ale to nie oznacza ze zaakceptuje wszystko co sobie mniejszosci wymyslają, czyli malzenstwa homoseksualistów ,adopcje przez nich dzieci, etc.. wiec nie wiem za bardzo na co liczysz za te 30 lat


Adopcje adopcjami, ale w czym ci przeszkadzają małżeństwa osób homoseksualnych, które nikomu nie robią krzywdy i do tego się kochają? Jak byś się czuł, gdybyś nie mógł wziąć ślubu ze
  • Odpowiedz
@Awerege: twoje pytania mają być chyba chyba do @emerjot: bo to jego komć cytujesz

@emerjot: liczę że będą mieli prawo zawierać formalne związki, co będzie tylko potwierdzeniem stanu faktycznego

brzmisz trochę jak ci biali heteroseksualny mężczyźni na początku XX wieku: " - A po co prawa dla niewiast, a na co to komu?!"

minęło kilkadziesiąt lat, i proszę, kobiety zyskały prawa wyborcze, w Polsce na przykład
  • Odpowiedz