Wpis z mikrobloga

@lukdjy: A grałeś we wcześniejsze kanterstrajki? Dla wielu ludzi to po prostu klasyka i grają bo grali w 1.6 i cs:s w kafejkach, czy też na domowych lanach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@lukdjy: wydaje Ci się. W internecie jest pełno poraników jak zacząć grać, jak strzelać itp itd.
Może Ci się wydawać, że mają aima, skoro grasz pierwszy raz. Pamięć mięśniowa - już doświadczeni gracze wiedzą jak mają machnąć myszką, by celownik wylądował na przeciwniku. No i podstawa - dobre słuchawki. To Ci da największe WH :P
  • Odpowiedz
@KrystJan: ale gram w tego typu gry od lat (ET, CoD) i tutaj są jakieś dziwne akcje - typ potrafi zabić jak ja nawet nie zdążę o tym pomyśleć... nie wiem pogram i zobaczę co z tym będzie
  • Odpowiedz
typ potrafi zabić jak ja nawet nie zdążę o tym pomyśleć... nie wiem pogram i zobaczę co z tym będzie


@lukdjy: wystarczy, że Ciebie usłyszał i po prostu "wychylił" wcelowany. Tutaj ważne jest trzymanie celownika na wysokości głowy, kilka lat grałem w CoD4 i CoD2 a tam nie było takiego priorytetu
  • Odpowiedz
@lukdjy: Kiedy ktoś pisze "TWOJA stara" ma na myśli jak sama nazwa twoją ;* . Ja nie gram w CS GO. Moja przygoda zakończyła się (w sumie jeszcze trwa bo co jakieś pół roku włączę jeden meczyk) na CS 1.6. Nie bawią mnie te wszystkie "krejty", "ruskie" i "cziterzy" za dużo tego czegoś co sprawia, że przez grę masz ochotę #!$%@?ć sprzęt a ktoś przez mikro wyzywa "twoją starą" przez to,
  • Odpowiedz