Wpis z mikrobloga

@TrumanBurbank: a co nie tak z wysuwaną półką na klawiaturę i mysz? Przecież to najlepsze co może być xD Blat biurka masz wolny na cokolwiek chcesz, a klawiatura jak jest niepotrzebne to ją wsuwasz. Nie kruszysz sobie do niej i nie zalejesz jej.
  • Odpowiedz
@Evilus Nie wiem ile masz kasy.. może lepiej kupić coś nowego? Jeśli nie chcesz - kup białą farbę i przemaluj cały regał. Kup resztki czarnej/szarej/granatowej tapety i zaklej nią tylne ścianki regału. Naklejki i obrazki do szuflady/śmietnika. Weź jakąś koleżankę do empiku/tigera niech pomoże Ci wybrać pudełka na plyty i #!$%@? oraz jakieś biurowe gadżety w loftowym stylu (killa). Może jakieś kaktury w szklanym sloju na półce? Albo modne ostatnio ogrody
sumieniem - @Evilus Nie wiem ile masz kasy.. może lepiej kupić coś nowego? Jeśli nie ...

źródło: comment_OOhMySYFMBjc2So6EyTzbMx1M776nKyU.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Evilus: Twoje biurko to Twoje centrum sterowania wszechświatem. Ma być dokładnie takie przy którym czujesz się dobrze. Dla mnie na duży plus jest pasek LEDów oświetlający biurko. Masz na to miejsce nad monitorem.
  • Odpowiedz
@TrumanBurbank: jak masz źle dopasowane krzesło do biurka lub biurko do krzesła to tak, u mnie podłokietniki są idealnie dopasowane do szuflady i mam odpowiednio ułożone ręce.

Nie pije się i nie je? Nie żyje też? xD
  • Odpowiedz