Wpis z mikrobloga

@Evilus: Hej,

- naklejki z szuflad bym wyeksmitował - w mojej opinii szpecą (zrobisz jak uważasz)
- Monitor bym przymocował do tej ścianki o ile nie jest to cienka dykta.
- listwę bym przymocował do bocznej ścianki lub ściany ( ab nie było jej widać)
- śmietnik z góry z lewej strony bym wyeksmitował na stałe ( nie ma co zbierać butelek i innego badziewia to tylko zbiera kurz)
- dymające
@Evilus: nadstawka weg, regał na bok, półka wieńcząca przestrzeń roboczą a za monitorami duża wielka przestrzeń robocza czy zakończona czymś w rodzaju tablicy do pisania czy ścianą korkową, co wolisz. Ale zasada, wszelkie tymczasowe rzeczy typu naklejki mają zniknąć bo one z definicji mają być tylko tymczasowym źródłem fantazji. Usuń wszelkie stałoobecne rozpraszacze myśli. Ma być schludnie a wszelkie przeszkadzacze uwagi i skupienia mają się pojawiać tymczasowo jak np. kartka na
Kij w dupę temu co wymyślił wysuwaną półkę na klawiaturę i mysz.
Nie wiem po co chcesz coś zmieniać ale jak ja miałbym coś z tym robić to wyrzuciłbym/oddał do biblioteki książki które stoją i zbierają kurz, płyty zgrał na kompa i ewentualnie gdzieś schował, puste butelki dał tam gdzie ich miejsce czyli do kosza, kosmetyki do szafki, całą nadstawkę ma biurku #!$%@?ł, klawiaturę i mysz dał na tym samym poziomie gdzie