Wpis z mikrobloga

#magdalenazuk #magdazuk moja teoria- wszędzie w portalach społecznościowych są ślady, że Markus dilował we Wrocławiu. Z wiedzą, lub bez niej, Magda wiozła narkotyki, dzieło Maćka, fana chemii i odlotów- do Egiptu. Możliwe, że nie pierwszy raz. Jeśli z wiedza, to może nawet i plan z niespodzianką był ustawiony i pożyczka od rodziców również i paszport( chocaż na dobrą sprawę to i to nie jest jasne jaka tam data widnieje ) Spróbowała i odpaliło jej jak wiemy, od samwego początku jej weszło grubo. Rozmowa nagrana i wrzucona do netu celem alibi- głos Maćka, by nie wyciągali z niej za dużo i głos rezydenta że Magda po wymienieniu literki M miała nic nie mówić o szpitalu- wyrok na nią jużwydany. To oznacza jakieś machlojki przy nagrywaniu, to już oznacza, że coś nie jest takie na jakie wygląda. Chłopaki nie chcą rozmwiać z Rutkowskim, nie kontaktowali się z rodzicami. Na koniec dodaję, że tak sobie gdybam, żeby mnie nie robić detektywem
  • 29
  • Odpowiedz
@neoster nie zgodzę się z tą wersję, bo gdyby tak było to sekcja by to wykazala i by byla to i dla Egiptu i dla hotelu i dla biura podróży świetna wiadomość, a oni ewidentnie wmawiają chorobę psychiczną żeby ukryć cos co sie tam dzialo i było niekorzystne dla ich wizerunku
  • Odpowiedz
@Mr_kolek: z tego co wyczytałem narkotyki pochodzenia naturalnego są transportowane z krajów takich jak Egipt do Europy, natomiast Egipt nie jest zaopatrzony w narkotyki pochodzenia syntetycznego z racji braku substratów
  • Odpowiedz
@neoster to by zrzucili na rezydenta, i trmat zamknięty. Moim zdaniem i tak tylko rezydent beknie jako koziol ofiarny, a za tym stoi więcej osob. Tak wskazuje zachowanie Egiptu, biura podróży, markusa i Maćka.
  • Odpowiedz
  • 0
@Mr_kolek ja nie na 100 z racji dziwnego zachowanie Magdy od samego początku przyjazdu do hotelu,czyli żaden drink nie zdążył zostać podany. No chyba że coś w autobusie w sumie już. Albo poczęstunek w pokoju. Nic, czekamy na dalszy rozwój.
  • Odpowiedz
@neoster: @Mr_kolek: @comielipsa: Witam domoroslych detektywow. 1 Narkotykow nikt nie wozi z europy do afryki jezeli juz to w odwrotnym kierunku. 2 sprawa to rozmowa Markusa z kolega.- kiedy mowia aby nie wyciagal od niej zbyt wiele ... bo on kuma/rozumie.to _ tego dokladnie nie slyszymy Skoro ona mowi M to chyba oni domyslaja sie ze chodzi o rezydenta a ona przy nim tego powiedziec pelnym zdaniem nie moze
  • Odpowiedz
  • 1
@neoster gdzie są ślady w portalach społecznościowych o dillowaniu Markusa, skąd o tym wiesz?

wpisy ziomka o jego dilowaniu w klubie grey, zdjęcie Magdy w tym klubie, ktoś jeszcze pisał ale nie pamiętam
  • Odpowiedz