Wpis z mikrobloga

#magdalenazuk #magdazuk moja teoria- wszędzie w portalach społecznościowych są ślady, że Markus dilował we Wrocławiu. Z wiedzą, lub bez niej, Magda wiozła n-------i, dzieło Maćka, fana chemii i odlotów- do Egiptu. Możliwe, że nie pierwszy raz. Jeśli z wiedza, to może nawet i plan z niespodzianką był ustawiony i pożyczka od rodziców również i paszport( chocaż na dobrą sprawę to i to nie jest jasne jaka tam data widnieje ) Spróbowała i odpaliło jej jak wiemy, od samwego początku jej weszło grubo. Rozmowa nagrana i wrzucona do netu celem alibi- głos Maćka, by nie wyciągali z niej za dużo i głos rezydenta że Magda po wymienieniu literki M miała nic nie mówić o szpitalu- wyrok na nią jużwydany. To oznacza jakieś machlojki przy nagrywaniu, to już oznacza, że coś nie jest takie na jakie wygląda. Chłopaki nie chcą rozmwiać z Rutkowskim, nie kontaktowali się z rodzicami. Na koniec dodaję, że tak sobie gdybam, żeby mnie nie robić detektywem
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@neoster czy to się pojawiło na grupie fejsbukowej tej zamkniętej? Są tam w ogóle jakieś warte uwagi informacje? Jakoś tak sprawa mnie zainteresowała że nawet tu się zarejestrowalam choć do tej pory obserwowałam z ukrycia, to może i tam dołączę
  • Odpowiedz
Witam domoroslych detektywow. 1 Narkotykow nikt nie wozi z europy do afryki jezeli juz to w odwrotnym kierunku.


@BrevardStone: Tak? A do miejscowości turystycznych to myślisz jak one trafiają? Tunezja, Egipt, Wyspy Kanaryjskie wszędzie kupisz. Jak je niby tam wytwarzają? Bierze kurier i wiezie. Z Afryki żadnych narkotyków się nie wozi w drugą stronę bo żaden kraj nie jest takim wielkim producentem jak kraje Azji. Jak już coś to trafiają
  • Odpowiedz
@Triptiz: @jaromaz: cloud nine to tylko nazwa znaleziona w sieci nie dorabiaj to tego ideologi. To sa bath salts i sa tego setki nazw. np spice, k2 i cloud nine. Wpisz sobie synthetic drugs i zobacz ile jest kolorowych opakowan - znajdziesz tez cloud nine co w urban dictionary jest tez tlumaczone jako stan euforii. Nie ma czegos takiego jak rodzaj narkotyku cloud nine.

O czym Wy piszecie
  • Odpowiedz