Wpis z mikrobloga

@Kejran: 25k za czarny metalik skóry klimatronik tempomat - wydaje mi się, że nie jest to wygórowana cena. Ba, najlepsze, że widze ciągle jak ludzie wstawiaja takie jak moja za 28-31k
  • Odpowiedz
  • 0
@Alexxander No to cena spoko, zawsze to 5k zł więcej a już E90, a nie E46 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przyjeżdżają chociaż oglądają czy gawędziarze przez telefon ?
  • Odpowiedz
@Alexxander: @Kejran: Sam jestem na etapie zakupu fury, myślałem o E90, bo są tanie jak barszcz, po 25-30k da się kupić sztukę, ale ten przedliftowy tył jest tak paskudny że raczej wolę dołożyć drugie tyle do E92.
  • Odpowiedz
@Kejran: Głuche telefony. Raz jeden Pan wypytał mnie dosłownie o wszystko co się dało - rozmawialiśmy łącznie może z 15 min, po czym jego ostatnie zdanie brzmiało 'aha, wie Pan co bo ja pierw musze swoje auto sprzedać"
  • Odpowiedz
@Kejran: No właśnie E60 też mi nie przypadła do gustu, ten tył wygląda jak blat do krojenia chleba, a cały samochód wygląda jak krowa, już E90 ma ładniejszą sylwetkę.
  • Odpowiedz
  • 0
@adrix ale porównujesz beznyne bez nawigacji, bez napędu na 4 koła, z manualem, pstarszy przedlift. To teraz mnie zaskoczyłeś.
Przebieg faktycznie duży. Jak komuś przeszkadza to może sobie skrecic. Ehhh :(
  • Odpowiedz
@danielosw: Przecież nikt nie chce diesla kupować, nie wiem gdzie tu plus w starym dieslu? Koszty napraw niższe? Chyba nie. Ja szukam wyłącznie benzyny do p-----------a po mieście, jak i pewnie większość twoich potencjalnych klientów.

Napęd na 4 koła, jest spoko, ale jeżeli ktoś kupuje gruza e46 to raczej żeby polatać bokiem, bo to najtańsze tylnonapędówki, więc to dla jednych plus, a dla innych minus. Nie wpominam już o kosztach
  • Odpowiedz
  • 2
@adrix zawsze myślałem, że kombi w dieslu to idealny środek lokomocji na dalekie trasy. To jest duża zaleta. Niskie spalanie, duża przestrzeń i wygoda.
Jeśli wszyscy myślą tak jak mówisz to nie pozostaje mi nic jak tylko zezłomować mojego "gruza".
Niestety coraz częściej E46 kojarzony jest z Sebą upalającym kapcia na parkingu.
  • Odpowiedz