Wpis z mikrobloga

Ogarnijcie to za mnie, bo ja nie mogę.. mirabelka w gorących żali się, że ją wystalkował ktoś na fejsie i żegna się z mirko, bo nie wie, co ludziom może do głowy strzelić po odnalezieniu jej pod imieniem i nazwiskiem i generalnie to żegnajciu...po czym w komentarzach różowe piszą 'a tak chciałam Cie poznać, o nieeee' i nagle mirabelka pisze 'to pisz na pw podam Ci fejsa'


#niewiemjaktootagowac
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@atencjuszka: Tylko, że ona wie komu zaufać i zapewne poda FB w taki sposób, żeby nie było to widoczne na mirko. Twoja teza brzmi trochę populistycznie i pod plusy, jakoby część różowych to kompletne idiotki. Na pewno takich nie brakuje, ale twierdzenie, że zainteresowana do nich należy, to jak wspomniałem - populizm.
  • Odpowiedz
@atencjuszka: Niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę, ale czy to nie jest ta idiotka, która wystalkowała gościa na Internetach i podała do publicznej wiadomości na Wykopie jego dane, linka do forum gdzie przyznał się do stulejki itd? O_o

  • Odpowiedz
@atencjuszka: żeby nie było to ja ogólnie twierdzę, że takie stalkowanie jest chore i stulejarskie, ale no jak "nie ukrywa tożsamości" to raczej by znaczyło, że przyzwala na to, żeby ją wystalkować. Niech się po prostu nie dziwi, można siedzieć cicho i być anonimowym. Taka trochę #logikarozowychpaskow
  • Odpowiedz
@Kynareth: Poznałam tutaj swojego męża handluj z tym
Ogólnie brzydcy ludzie poznają się w Internecie i zawierają małżeństwa handluj z tym.
Miałbym do zaoferowania konsolę pegazus z grami 1000in1, rzucałem trochę padem po pokoju w nerwach, ale ojciec na bieżąco lutował. Moją ulubioną grą są komandosi oraz wyścigi formuły 1 i chodzenie po drabinie małpą. Cena do negocjacji, ale ze względu na wartość sentymentalną tanio sprzedać nie mogę.
  • Odpowiedz