Wpis z mikrobloga

Ostatni wpis na mirko i pożegnanie z Wami, moi drodzy :)))
Sytuacja świeża, sprzed chwili. Siedzę sobie w pracy, przeglądam fejsa i wiadomość w folderze inne. Beka Zmirko napisał: Cześć, JebemNaTo!
Zamurowało mnie xD, bo w sumie nie wiedziałam, że mam taki fejm na stronie, żeby mnie szukać na Fejsie, a to proste. Moich zdjęć w sieci nie uswiadczycie ;))), ale nie gonię za atencją. Jeśli atencja dogania mnie to skutecznie uciekam.
Dziękuję wszystkim, którzy pomogli mi w wielu sytuacjach związanych z #depresja. Mogę stwierdzic, że kilka osób uratowało mi wręcz życie w ostatnich tygodniach. Moje trollowe i śmieszne wpisy to tylko maska, zupełnie nieszkodliwa. Jeśli śmialiscie się z moich wpisów, czytaliście je, to bardzo mi miło. Z racji tego, że dbam o swoje zdrowie psychiczne, nie chcialabym, żeby ktoś mi dalej groził, wysyłał coś znajomym czy zamawiał kible/pralki na mój adres, bo wiem, co możecie #!$%@?ć, a ja nie chcę z powodu Wykopu wylądować w rzece. Wielu z Was jest bardzo ciepłymi osobami, inteligentnymi, pięknymi (również zewnętrznie) i mogę mówić tak długo. Coś bym napisała jeszcze, ale mi się nie chce xD pozdro
  • 62