Wpis z mikrobloga

Macie jakąś dobrą, sprawdzoną aplikacje na #android działającą jako cichy #autoalarm albo raczej system nadzorujący monitorujący co się dzieje z autem, a dokładniej pozycją, prędkością. Chciałem mieć po pierwsze zapis pozycji auta gdzieś w chmurze albo nawet #googlemaps oczywiście jako prywatne dane :) aby z drugiego telefonu, komputera można zobaczyć historię, a druga funkcjonalność to podgląd na żywo gdzie jest auto, z jaką prędkością jedzie i najlepiej niech ma jeszcze funkcjonalność powiadomień - definiowanych alarmów, po zaparkowaniu klikam w moim telefonie - PARKING i dostaję powiadomienie natychmiast jak auto się oddali z tego punktu, oczywiście z tolerancją na błąd GPSa. Telefon nadzorca będzie sobie leżał w aucie w ukrytym miejscu, zasilany z czegoś tam, np z zapalniczki w bagażniku albo wyprowadzonego zasilania, a np na wizytę w niepewnym warsztacie samochodowym podpinam powerbank 20tyś mAh i mogę śledzić co się dzieje z autem :) Programów tego typu w #sklepplay jest pewnie z tysiąc tylko wolałbym nie testować setki zanim znajdę ten właściwy, tym bardziej że mam za kilka dni dać auto to warsztatu :) Można zainwestować w bardziej profesjonalne rozwiązania połączone z alarmem ale narazie wystarczyło by mi takie z telefonem. Jak macie coś sprawdzonego to będę wdzięczny :) oczywiście może być #apka płatna byle nie za droga

#android #autoalarm #googlemaps #sklepplay