Wpis z mikrobloga

Pytanie zbiorcze xD

#gry #konsole #ps4
Jakie polecacie gry na ps4 na 2 pady? Niebieskiemu w sumie obojetnie, ja lubię rpg, horrory, survivale. Mielismy xboxa ale nie znaleźliśmy gry, zeby grać razem na jednym telewizorze ;_; i skonczylo sie tak, ze jedno gralo a drugie patrzylo, co jest #!$%@? opcja.

#telewizory #tv #gotowanie

1.Jaki tv polecacie, 49 cali, 4k, smart tv, tak do 2300zl ale lepiej mniej xD. Jedyne co to widzieliśmy jakis model od lg za 1899 ale zastanaeialismy sie czy jest cos lepszego. Tv głównie do gier/netflixa/filmow pudelkowanych, raczej bez zwyklej telewizji.

2. Na co zwracac uwagę przy kupowaniu mikrofalowki? Polecacie jakies modele? Kolor obojętny, fajnie jakby bylo sporo funkcji, do 350zl
  • 23
Jakie polecacie gry na ps4 na 2 pady? Niebieskiemu w sumie obojetnie, ja lubię rpg, horrory, survivale.


@Shyvana: D3, Divinity, Lara Croft Temple Of Osiris, Legosy, Broforce, Borderlands
@Shyvana:
Polecam wormsy.

TV moim zdaniem LG to rozsądny wybór, moim zdaniem trzeba kupić największy jaki jest w tym budżecie.

Mikrofalówkę polecam do zabudowy- rewelacja ale koszyuje więcej, moim zdaniem bez sensu jest inwestować w jakieś bajery.
@gorfobrut ja nie bede grać w wormsy w ogole nie moje klimaty xD ja lubie outlast, evil within, wiedzmin, assasins creed, fable, skyrim. Nie bede grać w żadne robaczki :p chcemy normalna grę. Wlasnie w tym jest problem, bo tak to byśmy kupili pierwszego lepszego raymana i po problemie.

Wlasnie tez jak czytalismy na necie to ten lg za 1900 to najlepsza opcja. Ale posłucham co mircy maja do powiedzenia.

Nie mamy
@myrmyrek albo zakladaja, ze gracze nie mają przyjaciol/ rodziny ( ),

Nie no, bez sensu, przeciez nie postawimy 2 konsoli w innym pokoju zeby pograc razem w gre xD
@Shyvana no ja mialem ten sam problem kupilem z rozowym dla zabawy a potem sie okazalo ze nie ma gier ruchowych i na 2 tez super bieda. 2 tyg temu oddalem konsole kuzynowi bo od wakacji zeszlego roku nawet jej nie wlaczylem. Jak bylem wlasnie w sklepie z grami to gosc powiedziel ze po za just dance i kilkoma na 2 nic nie bedzie wychodzic bo ida w oculusa i multi 1