Wpis z mikrobloga

Co jest w niej takiego specjalnego i dlaczego taka osoba o zapędach ćpuna i damy lekkich obyczajów jest dla wielu pseudo-intelektualistek dzisiaj pewnym kanonem zachowania i stylu? Przecież takich merlin z zachowania jest dzisiaj na pęczki.
@Zdejm_Kapelusz: Tak popatrzałem na to zdjęcie i myślę: piękna kobieta. W dodatku bardzo podobna do jednej z moich ex, gdy miała 22-23 lata. Tylko później zacząłem się zastanawiać. Przecież Marlin gdy zmarła nie miała 20-23 lata, tylko 36, a 36-letnie kobiety nie mają tak wygładzonej skóry. Kobiety w tym wieku wyglądają inaczej. Też pięknie, ale jest to nieco inny rodzaj piękna. Później zobaczyłem zdjęcie Marlin z młodości oraz ilość operacji jaką
nie ma w tym nic pokrętnego. Zazwyczaj muzycy, aktorzy, pisarze, malarze, etc. to ludzie nieco odmienni od reszty. Talent i większa wrażliwość mają swoje zalety (w sprzyjających okolicznościach pozwalają im łatwiej rozwinąć skrzydła i zrobić karierę), ale jednocześnie narażają ich na silniejsze odczuwanie wszystkiego. Pcha ich to w szpona nałogów, które są ucieczką od bólu istnienia. W Polsce też mamy kilka znanych nazwisk zabranych przez tą nadmierną artystyczną wrażliwość, m.in. Witkacy, Riedel,
@Zdejm_Kapelusz i szkoda że zdjęć z takich sesji nie pokazują, gdy MM wspominają, zamiast tego same wypacynkowane, naprawdę śliczna kobieta.
Nawet mój różowy pasek mówi że z MM by mi pozwoliła ( ͡º ͜ʖ͡º)
Była pierwszą celebrytką i jak do tej pory jedyną którą się tak często i tak ciepło wspomina.