Wpis z mikrobloga

szukam dwóch gier takie troche stare. przynajmniej jedna była na 90% w cdaction na płytce albo w Dobra Gra ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1. gra to taki jagged alliance/commandos ale 3d. macie ekipe sterujecie nimi jak w commandosie no i robicie misje. pierwsza misja na jakiejś pustyni

2. gra to podobnie jak wyżej znów 3d tylko sterujecie pojedynczym ziomkiem. na początku przed misją latacie po mieście załatwiacie broń itd zadanie macie notatki itd. a potem pierwsza misja zaczyna się w porcie. lecicie do przodu #!$%@? auta a potem port i wszędzie bandyci

kurde doskonale pamiętam jak gry wyglądały, pamiętam interfejs mniej więcej, pamiętam to miasto, nie pamiętam gier ( ͡° ʖ̯ ͡°)

na 100% #gimbynieznajo i gry nie zdobyły uznania żadnego

#cdaction #gry #nostalgia i może ktoś z #jaggedalliance2 #commandos będzie wiedzieć
  • 14
2 to chyba cold zero.


@Dilinus: BINGO!!!!!!!! dzięki ci mirku dziekuje!!! to jest dokładnie to! zobaczyłem tylko "cold zero" w twoim komentarzu i wiedziałem że to to! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

normalnie uruchomiło mi to neurony pamięci przysięgam i pierwsze gierka nazwa to coś w stylu "shadow campaign" czy coś w ten deseń ale nie chce mieszać