Wpis z mikrobloga

Także ten, chciałem powiedzieć, o rosnącym hype na LTC.

W dniu dzisiejszym, największy kantor Bitcoin dodał Litecoin do swojej oferty - chodzi dokładnie o Coinbase.
Coinbase ma całe 6,7 mln klientów i zdecydowanie największe obroty ze wszystkich kantorów/giełd BTC na świecie. W społeczności LTC każdy od lat żartował z tego tematu, że "LTC in Coinbase soon". Nikt tak naprawdę w to do końca nie wierzył, lecz każdy tak naprawdę na to czekał, bo każdy wiedział, że to ogromny przypływ ludzi kupujących LTC.

Reakcja rynku? Dokładnie 30 sekund po Tweecie o tym, że Coinbase wprowadziło LTC poszły ogromne skupy na Bitmarket, Bitbay i na wszystkich innych giełdach.
Kurs LTC dzisiaj o godzinie 11:30 wynosił 16,53$
Godzina 22:00, kurs wynosi 19,67$

Volumen w ciągu ostatnich 24h aktualnie wynosi 210 000 000 $ i rośnie w zatrważającym tempie.

Za rogiem mamy jeszcze:
kompletną aktywizację SegWita za 6 dni (czyli za 6 dni LTC będzie już po softforku, czyli LTC będzie w 100% oparty na SegWit)
Lightning Network

Naprawdę przyjemnie się patrzy na coś, co się prężnie rozwija.

#litecoin #ltc #bitcoin #kryptowaluty #btc #banki #technologia
MelomanBTC - Także ten, chciałem powiedzieć, o rosnącym hype na LTC.

W dniu dzisie...

źródło: comment_sakrtQ0nQAvGsFYWYQTTmTlUlQotvBai.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
@Artur-: Dalszy wzrost jest jak najbardziej sensownie poparty ze względu na dzisiejsze wydarzenie (zanim klienci Coinbase się zorientują, że można kupować LTC trochę minie), potem softfork, a potem LN. Jest to rozłożone w czasie i każde z tych wydarzeń powoduje wzrost kursu, ale kryptowaluty niestety mają to do siebie - że często nie da się ich przewidzieć, więc decyzja należy do Ciebie mireczku. Jeżeli pytasz czy sprzedaję - to odpowiadam
  • Odpowiedz
@MelomanBTC: z reguły trzymam się z dala od altów, ale skoro wiadomo było, że Litecoin ma spore szanse na wprowadzenie SegWita to w połowie marca stwierdziłem, że kupię trochę, szczególnie że cena trzymała się nisko. Ale muszę przyznać, że takiego wzrostu i to tak szybko się nie spodziewałem.
  • Odpowiedz