Wpis z mikrobloga

Zawsze po takich meczach jak wczoraj czytam polskie fora klubów ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pewnie spodziewacie się screena z #boldupy o sędziów, spalone, Messi>Ronaldo, Ronaldo>Messi itp, ale nie tym razem.

Oto kwintesencja "polskich cules":
nieważne, że ich drużyna może zostać po tym sezonie z niczym, nieważne, że tylko Messi trzyma ich jeszcze w światowej czołówce, nieważne, że przyszłość nie maluje się w różowych barwach (jeśli nic się nie zmieni), najważniejsze żeby Real nie obronił LM.
#mecz #realmadryt #bekazbarcy
Pobierz urbi727 - Zawsze po takich meczach jak wczoraj czytam polskie fora klubów ( ͡° ͜ʖ ͡°)...
źródło: comment_F2gy0wzMBRPJMYpDPLwL3T6ibPEJTYsb.jpg
  • 5
@urbi727: zawsze rozbraja mnie takie bezgraniczne utożsamianie się tych 'kibiców' z klubem leżącym na drugim końcu Europy xD "byliśMY lepszym klubem...mieliśMY wspaniały skład...maMY słabszy sezon". 90% komentarzy na tych forach jest pisana tak, jakby to że oglądają mecze na streamach w necie i piszą wylewne komentarze czyniło ich integralną częścią klubu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@urbi727: Real nic nie wygrał, a do wygrania czegokolwiek bardzo długa droga. Królewscy w dalszym ciągu mogą zostać z niczym po obecnym sezonie. Niemniej jednak, bardzo mnie cieszą takie komentarze, jak na załączonym screenie. Serce rośnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@urbi727: Nie jestem kibicem żadnego hiszpańskich klubów, ale widać, że jesteś jeszcze dość młodym kibicem. Na wszystkich stronach, czy to Realu, czy Barcelony, Manchesterów, Chelsea i innych Bayernów ponad 90% komentarzy piszą dzieci, bo nikt normalny nie ma czasu na takie rzeczy. Beka tutaj jest z każdego klubu, np można zaobserwować taki ból w Madrycie, gdzie po zwycięstwach Katalończyków panuje paranoja w białej części Hiszpanii... Słynny już mecz z PSG, gdzie