Wpis z mikrobloga

"NIGDY SIĘ TEGO NIE DOROBISZ I MNIE NIE W------J" A KIM PAN JEST PANIE @danielmagical WSTYD ŻEBY TAK DO OSOBY KTÓRA SPĘDZA I POŚWIECĄ CZAS DLA CIEBIE. ŻENADŁEM
#danielmagical
db95 - "NIGDY SIĘ TEGO NIE DOROBISZ I MNIE NIE W------J" A KIM PAN JEST PANIE @daniel...
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TurboDynamo: I co z tego, że prowadził 2 lata? Od miesiąca dopiero stał sie popularny. I gdyby nie te wszystkie osoby ta popularność sie by nie przydarzyła. dalej by sobie kręcił dla garstki widzów. Takie są fakty.
  • Odpowiedz
Ja mówie, że mu ludzie w tym pomogli znacznie. I tu mam na myśli, że to jest fakt.


@SirSherwood: w dalszym ciągu to tylko aktorzy w jego własnym programie :) jak ktoś prowadzi biznes to też mówisz że sam sie nie dorobił tylko jego pracownicy go dorobili? No widzisz a to jest taki sam biznes jak każdy inny. On swoim aktorom też płaci :)
  • Odpowiedz
jak ktoś prowadzi biznes to też mówisz że sam sie nie dorobił tylko jego pracownicy go dorobili?


@TurboDynamo: XD Tak. Między innymi osoby które zatrudnia są źródłem jego sukcesu i za to im płaci. Bez nich firmy i zarobków by nie było.

w dalszym ciągu to tylko aktorzy w jego własnym
  • Odpowiedz
Między innymi osoby które zatrudnia są źródłem jego sukcesu i za to im płaci. Bez nich firmy i zarobków by nie było.


@SirSherwood: nie mam pytań xD czyli we wszystkich firmach pracownicy powinni w-----ć swoich szefów bo to przecież jakiś debil który nic nie robi a bierze kase xD
  • Odpowiedz
@SirSherwood: nie mam pytań xD czyli we wszystkich firmach pracownicy powinni w-----ć swoich szefów bo to przecież jakiś debil który nic nie robi a bierze kase xD


@TurboDynamo: Przeczytaj jeszcze raz co napisałem k? Gdyby nie szef, nie byłoby firmy, gdyby nie pracownik nie byłoby firmy. Proste. Obie strony zawdzięczają sobie swój sukces.

Newrowe emotikonki xD brak ci argumentów więc poudajesz że jest to dla
  • Odpowiedz
@db95: Racje ma, nie w--------ś się jakby ktoś przez jakieś bujanie na fotelu mógł rozwalić ci sprzęt? Zwykła, dość emocjonalna reakcja, no ale widzę, że wykopki to fałszywe k---y, więc odwracają się od kogoś, komu niedawno za podobne akcje wpłacali hajs. Żałosne.
  • Odpowiedz
  • 0
@Wink koleś który dla poklasku r---------i swoje łóżko płacze bo ktoś mu fotel na wizji o mało nie rozwalił. To jest żałosne
  • Odpowiedz
@md23: Bo łózko r---------a świadomie, a fotel sobie kupił i to nie byle jaki, najwidoczniej mu się podobał. Pzoa tym z tyłu stał inny sprzęt. Po prostu zaczęło się polowanie na magicala, jak wam się znudziło oglądanie go.
  • Odpowiedz
@Wink: dokładnie. Przecież nie ciśnie go dla śmiechu czy beki z niego, po prostu się w-----ł że niszczy mu fotel, ponoć niedaleko jebło od tego PS4 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ok czyli ja osiągnąłem moje sukcesy życiowe między innymi dzięki tobie. Niezły bełkot.


@TurboDynamo: Tak oczywiście ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie, ale dzięki np swojej siostrze, współpracownikowi, babci, nauczycielce, koledze. Nie wiem dokładnie kto ci w życiu pomógł, więc trudno mi powiedzieć.
  • Odpowiedz
Przecież jak taki Seba odpaliłby streama (zakładając że w----i się na Daniela o obgadywanie) plus gościnnie np wziął sobie Guzika (wobec którego Daniel odwalił taką samą akcję) to przecież nawet odpalając tego streama sam (np kilka razy nie musiałby na dłuższą metę) to i tak osiągnąłby sukces marketingowy na wykopie ( ͜͡ʖ ͡€) i wywołał by wielki ból d--y Daniela

( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz