Wpis z mikrobloga

Uwaga! OSZUST! Nie polecam nikomu mirka @cloranxen. Kilka dni temu wrzuciłem ogłoszenie pod tagiem #kupie - szukałem słuchawek Meizu EP-51. Choć z początku nikt nic nie pisał, poza kilkoma śmiesznymi komentarzami, to dzisiaj rano napisał do mnie mirek (@cloranxen), który zaoferował mi, iż sprzeda swoje, użyte 2 razy. Miał mi je sprzedać za 80zł z wysyłką w cenie (cena trochę niska, ale nowe w chinach można było za około 100zł dostać, a te były jeszcze używane, wiec nie było to aż tak podejrzane). Zapytałem o wysyłkę paczkomatem - oczywiście mirek oszust zaraz napisał ze bez problemu i żebym mu potem podał maila, nr tel i nr paczkomatu. Przed wysłaniem przelewu poprosiłem jeszcze tylko o zdjęcie słuchawek z kartka z jego podpisem - mirek oszust zaraz wrzucił zdjęcie. Niestety, jak się potem okazało - naniósł na zdjęcie pochodzące z recenzji w internecie tylko swój podpis :)
Nr konta oszusta 38175000090000000034757712
Dodatkowo male #rozdajo - wśród plusujących rozlosuje jutro 3 klucze do jakiś śmiesznych gier na #steam które mi zalegajo.
#oszukujo #oszust
iKrzysiek - Uwaga! OSZUST! Nie polecam nikomu mirka @cloranxen. Kilka dni temu wrzuci...

źródło: comment_AZxgUAiMIL8cNr2qxYFg5nPVfRlfkRpW.jpg

Pobierz
  • 48