Wpis z mikrobloga

Cześć, Mirki.
Dowiedziałem się, że na jeżdżeniu samochodem można zarobić dobre hajsy. Możecie polecić jakiś samochód na początek? Zależy mi, żebym mógł w ciągu roku nauczyć się jeździć tyle, żeby ktoś mnie chciał zatrudnić na Junior Drivera. Myślałem o mercedesie albo tirze, tylko słyszałem, że kierowanie tirem jest trudne więc może coś prostszego na początek. Ale z drugiej strony kierowcy tirów sporo zarabiają to może warto się poświęcić. Zastanawiam się jeszcze nad BMW - paru kolegów nimi jeździć i mają sporo pieniędzy.

Możecie też napisać z jakich książek najlepiej nauczyć się kierować samochód? "Symfonia tira" albo "Thinking in Tico" będzie dobre na początek czy może lepiej jakieś kursy internetowe? Nigdy wcześniej nie jeździłem samochodem, ale bardzo mi się to podoba i jestem strasznie ambitny i zmotywowany.

A może jeszcze coś innego. Napiszcie jaki samochód jest najbardziej przyszłościowy.

#heheszki #pasta #naukajazdy; analogia do #naukaprogramowania i #programowanie
  • 17
@onomatobeka: przede wszystkim odradzam wszelkiej maści Szkoły Nauki Jazdy. Narobiło się tego ostatnio i tylko trzepią hajs na kursantach, a tak naprawdę każdy, powtarzam KAŻDY, szanujący się kierowca uczył się prowadzić z darmowych materiałów z internetu (wszystko jest w Google, wystarczy wpisać „samochody + nauka”).

Aplikuj na junior drivera, nie musisz mieć nawet przejechanych żadnych godzin. 30h nauki jazdy to bzdura, po 30 godzinach jesteś już porządnym kierowcą. Na juniora idziesz
Dowiedziałem się, że na jeżdżeniu samochodem można zarobić dobre hajsy.


@onomatobeka: onomatobeka sprawdził wszystko i wyszło mu, że montaż instalacji gazowej zmniejsza koszt paliwa o 50%. Logiczne więc, że dwie instalacje gazowe zmniejszą ten koszt o 100%! Z matematyką nie da się kłócić. Obecnie onomatobeka planuje trzecią instalację jako źródło stałego miesięcznego dochodu z paliwa.
#heheszki