Wpis z mikrobloga

siema Miraski wreszcie udało mi się jakoś zaklimatyzowac na Oddziale Terapii Uzależnień.
powiem tak jestem tu od piątku, a już w sobotę miałem taką ochotę spakować się i wypisać że masakra. ale dzięki paru osoba nadal tu jestem i dopiero dziś widzę jaki kolkwiek sens bycia tu.
Niestety nie jest tu tak samo jak na poprzedniej terapii. tamta była prywatnie w prywatnym ośrodku. czyli jak by to można porównać to były wakacje. tu jest #!$%@?, ale mam nadzieję że uda mi się wytrwać te 6tygodni z pozytywnym zakończeniem. oficjalnie mamy zakaz posiadania telefonów wiec nie będę już tak aktywny przez te 6tygodni na wypoku, a nie oficjalnie prawie każdy ma...
#slaweknaodwyku #alkoholizm
  • 22
@metrom: dzieki, widzę że skonczyles.dobra rada nie zrób takiego głupstwa jak ja i pracuj dalej nad sobą. ja po 1.5roku przestałem chodzić na mitingi i wystarczyły 3mc żeby polecieć
@bslawek: mam już terapeutę a za jakąś grupą dopiero się rozglądam bo nie było mnie w Polsce przez kilka ostatnich dni, u mnie była babka dla której to była już 10 terapia, tak że ja ze swoją jedną i Ty dwoma to jeszcze jesteśmy początkujący :)
@gikeryooo nawrót to chyba nie ale głód się pojawiał przez weekend, wczoraj wieczorem trochę i dziś z rana ale wziąłem się za robienie altanki i przeszło