Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu kupiłem aromaty, jednak nic dobrego mi z nich nie wyszło. Teraz postanowiłem spróbować ponownie coś zmieszać. Polecicie jakieś mixy z:
Aromat TPA Creme De Menthe (Likier miętowy)
Aromat TPA Strawberry (Ripe)
Aromat TPA Dragonfruit
Aromat Flavor West Blood Orange
Aromat Capella Vanilla Custard v2
Koncentrat Inawera Kaktus
Aromat TPA Bavarian Cream (Krem bawarski)
Aromat Atmos Lab PEACH
Nie chcę więcej kupować, lecz coś z tego smacznego wykombinować :)

#mojliquid #epapieros #epapierosy
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PanMirek: zabierasz się od dupy strony.
Najpierw szuka się przepisów, potem kupuje aromaty.
Jeśli chciałeś spróbować solo, to świetnie trafiłeś
TPA solo to syf, capella za to i w mixach i solo sprawdza się świetnie, ale z capelli wybrałeś akurat aromat, którego solo bym się nie odważył zrobić :)
diyordievaping.com, kategoria recipes, w ciemno możesz robić to co wyda Ci się ciekawe.
  • Odpowiedz
@Skogyr: Właśnie wiem że zrobiłem nieco nie po kolei. Niedoświadczony byłem. Ale może masz jakiś pomysł na mix z tych aromatów co już mam?

Stronke przeglądam, ale brakuje prostych przepisow, i z moimi posiadanymi armoatami.
  • Odpowiedz
@PanMirek: dokup, ale tym razem zaplanuj.
E-liquid-recipes.com, zakładasz konto wklepujesz swoje aromaty i patrzysz co można z tego zrobić.
Ale tu już nie koniecznie wszystko będzie się nadawać do wapowania.
Każdemu zawsze proponuję zacząć mieszanie od diyordievaping.com, później jak nabierzesz wprawy sam po przepisie się domyślisz czy dany lq będzie się nadawał do wapowania.

Dziś mnie dopadła choroba, więc cały dzień poświęciłem
  • Odpowiedz
@PanMirek: Custard v2 i peach. Custarda 8%, peach z Atmos nie znam, to nie podam stężenia. 2 tygodnie steeping (inaczej będzie fatalne). Powinno wyjść dobre.
  • Odpowiedz
@Waspin: Właśnie co do tego peach to nie jestem przekonany. Sam aromat od nowości pachniał jakby amoniakiem. Spróbowałem go zmieszać w 4%, i nie dało się vapować. Smak jak alkoholowy środek do czyszczenia. Nie wiem czy ja coś źle zmieszałem, czy wadliwy aromat trafiłem. Ale po zapachu z butelki nie chcę z nim eksperymentować.
  • Odpowiedz
@PanMirek: @Waspin: atmos jest zajebiście stężony w stosunku do czegokolwiek poza atmosem imo. większość ich aro (ostatnio wziąłem trochę do zabawy) zaczyna być wyczuwalna od 0.25%. przy 1% potrafią zjeść wszystko w mixie. więc 4% może smakować jak domestos. ;-) spróbuj do tych 8% custarda wlać jakieś 0.25% peach, najwyżej dolejesz kolejne 0.25% po paru dniach. ino custard tak jak Waspin pisał - tydzień minimum musi odstać. powinno
  • Odpowiedz
@vgf_: Spróbuje to wszystko pomieszać według Twoich wskazówek. Zobaczę co wyjdzie :P

Tą inavere zawsze dawkowałem w kroplach. Na 10ml ile kropli byś polecił żeby było to 0,25%? 2?
  • Odpowiedz