Wpis z mikrobloga

Mam dość. Latam dzisiaj ze znajomymi, jest pięknie ładnie. I co? Musiało się coś #!$%@?. Przestało mi świecić światło mijania. Mam tam ksenon. I teraz pytanie, czy ksenon może się tak zwyczajnie przepalic? Zawsze mi się wydawało że najpierw powinien zmienic kolor.
#motocykle
  • 32
  • Odpowiedz
@enjoi: @cobaltBlue: @bocznica: wygląda to tak że są dwa xenony. Jeden jest od świateł mijania, drugi od drogowych. Na te chwile próbuje rozkręcić wszystkie plastiki żeby mieć lepszy dostęp. A jak wygląda spalony xenon? Da się to jakoś poznać jak na zwykłej zarowce?
  • Odpowiedz
@ImeNs: Z tego ile miałem spalonych ksenonów to nie, nawet jak jest wypalony to wstaje a potem po prostu przestaje działać. Ale tyle samo miałem zepsutych przetwornic więc lepiej sprawdzić.
  • Odpowiedz
@ImeNs: to pisz, że dwa osobno na każdą lampę... Przecież do każdego jest osobna przetwornica. Podłącz ten, który nie działa do drugiej przetwornicy i sprawdź, co padło.
  • Odpowiedz
@ImeNs: wyciągnij ten palnik, który nie działa i podepnij obok zamiast działającej. Nie wiem, co chcesz podmieniać. :v 5 minut roboty.
  • Odpowiedz