Wpis z mikrobloga

Moja koleżanka rozstała się właśnie z facetem po pięciu latach niesformalizowanego związku, w trakcie którego nigdy nie pracowała ani nie uczyła się. Pieniądze miała od niego albo od swoich rodziców. Nie mieli dzieci, nie mieszkali razem, nawet mu garów nie zmywała. I teraz uważajcie - laska wymyśliła sobie (i szukała między innymi u mnie potwierdzenia, że ma rację), że on powinien jej dać jakąś "wyprawkę" na nowe życie. Doszła do wniosku, że on będzie chamem i #!$%@?, jeśli po tych pięciu latach zostawi ją z niczym. Do tego uważa, że powinien kontynuować płacenie za jej abonament, bo kiedy brała telefon, to nie wiedziała, że się rozstaną. xD

#logikarozowychpaskow
  • 83
ale utrzymywanie kontaktu z takimi rakowymi ludźmi jest słabe, chyba że Ci nie przeszkadza że jest roszczeniową suką


@rybsonk: Pewnie w realu, to dobre psiapsiólki
@Cerberon: wszędzie ich pełno, znam przynajmniej dwie laski, które były lub są w takich związkach oraz gościa który w takim był i nie widzi w tym nic złego, a nawet uważa to za marzenie, żeby móc utrzymywać kobietę i kupować jej to co najlepsze, nawet jeśli ledwo go na to stać XD
@Shanny: Czesc, moglabys zalozyc tag, zaprzyjaźnić sie z nia bardziej i wrzucać wartościowy kontent relacjonując znajomość. Ja bym predzej czy pozniej tag wrzucił na czarno ale na pewno paru innym osobom by sie to spodobało.
Myślę, że wymiękniecie na samej historyjce o tym, jak raz w życiu poszła pracować do Biedronki i odeszła po godzinie dnia próbnego, tłumacząc, że ona nie wiedziała, że to tak długo tu trzeba siedzieć, a o dziesiątej jest umówiona na jakiejś grze online.


@Shanny: brzmi jak typowa prekariuszka, wykorzystywana przez kapitalistycznych ciemiężców ( ͡° ͜ʖ ͡°)