Wpis z mikrobloga

Za przeproszeniem nie wiem co ludzie widzą w tym #mahonek , przejrzałem jego filmiki i robi on tak samo gówniany content jak rafonix i reszta patologii z YT z która walczył niby Wykop :
Naprawdę wykopki wybieracie takie szaraczki jako nowych bohaterów Wykopu ? Koleś z zakolami który w zasadzie nie grzeszy inteligencją a ponadto klnie w swych strimach aby mieć fejm i obraża innych. To już o wiele lepszy #rafatus który fakt faktem jest alkoholikiem ale nigdy nie obrażał innych youtuberow i zawsze się odcinał od hejtów na inne osoby.
#rafatus #danielmagical
Bartoxik - Za przeproszeniem nie wiem co ludzie widzą w tym #mahonek , przejrzałem je...
  • 19
@Bartoxik: A co ludzie widzą w tym magicalu?

przejrzałem jego filmiki i robi on tak samo gówniany content jak rafonix i reszta patologii z YT z która walczył niby Wykop


Ten sam schemat ale wypok na siłę próbuje tego magicala idealizować.

"walczył"? Skoro wypok podjął w ogóle jakąś walkę to wyszła ona miernie, wypok nie spełnił nawet 50% zamierzonego celu (walki z polską patologią YT)
@WbijBORDO: Dokładnie, widać że koleś jest zakłamany i patrzy tylko żeby ugrać jak najwięcej dla siebie, boi sie powiedzieć własne zdanie i tyle. Nie wiem dlaczego wykopki wzieli sobie go za nowego bohatera, przypuszczam iż to przez samego Daniela - z kim by nie streamował przez hejt na Daniela osoba po drugiej stronie streamu by zyskała na popularności nic nie mowiąc.
@Bartoxik: Nie był inny, był taki sam jak teraz ale wypok na siłę próbował wmówić sobie coś co nie miało miejsca.

Ludzie nie zmieniają się od tak,on taki był a wzrost popularności był tylko punktem zapalnym, w którym pokazał całego siebie.

Ale oczywiście wypok będzie do upadłego twierdził o "prawdziwości magicala". Przed kamerą każdy może być tak samo prawdziwy jak on. Więc nietrafiony argument z tą prawdziwością.